• Де у Києві взяти авто на прокат

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2018 року

ⓅСьогодні автомобіль уже давно перестав бути предметом розкоші. Тепер багато хто не може уявити собі життя в місті без комфортного і швидкого засобу пересування.

Тому оренда автомобілів у Києві та інших великих містах нашої країни залишається досить затребуваною послугою. Якщо ви вирішили орендувати авто, скористайтесь каталогом: https://www.autoprokat.net.ua/, тут представлений великий вибір автомобілів, і ви обов'язково знайдете той варіант, що підходить саме вам за прийнятну вартість.

Для тих, хто не хоче сидіти за кермом, є можливість взяти напрокат автомобіль з водієм.

Нові та надійні автомобілі

Всі, хто планує орендувати в Києві авто і не турбуватися про його технічний стан, можуть з упевненістю віддавати перевагу компанії Автоаренда!

Використання додаткових технічних засобів

З метою підвищення рівня комфорту і безпеки кожен клієнт компанії Автоаренда зможе скористатися на період оренди дитячим автокріслом або сучасним GPS-навігатором.

Терміни прокату автомобіля

  • Добова оренда відноситься до найбільш популярного варіанту оренди. Замовлення послуги доцільне при необхідності використання автомобіля протягом одного дня для вирішення актуальних завдань.
  • Довгострокова
  • Іноді ситуація вимагає постійної наявності авто протягом тривалого періоду часу: тижня, місяця і більше. У таких випадках можна оформити довгостроковий прокат.

Автопрокат у Києві

На вартість прокату впливають кілька факторів, але основний – клас орендованого авто. Автопарк нашої фірми включає до свого складу автомобілі таких класів: економ – найбільш доступний за ціною; авто бізнес-класу найчастіше замовляють для поїздок на ділові зустрічі.

Вартість послуг автопрокату також залежить від суми застави, яку клієнт готовий залишити на час оренди.

У нас доступний прокат авто:

  • під заставу – клієнт передає співробітникам компанії певну суму, яку повернуть замовнику після повернення машини;
  • без застави - оплата виконується тільки за оренду. Такий варіант обійдеться клієнтові трохи дорожче, через те, що ризики для компанії підвищуються.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...