• Як знайти хорошу роботу у Великобританії

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 квітня 2018 року

роботу у Великобританії

ⓅОтримати роботу у Великобританії сьогодні мріють не тільки українці. Іноземців приваблює англійська освітня система, яка вважається найкращою у світі. А там, де можна якісно вчитися, реально добре працевлаштуватися і отримувати високу зарплатню. Щоб дістати роботу в Туманному Альбіоні, доведеться чимало попрацювати: зібрати необхідний пакет документів, виграти конкуренцію за робоче місце у інших претендентів, серед яких, крім самих англійців, чимало громадян ЄС.

Щоб вдало працевлаштуватися, необхідно грамотно скласти резюме domkadrov.ru. Разом із ним відправляють супровідний лист, в якому намагаються переконати можливого роботодавця, що саме вас треба взяти на роботу. Краще скласти кілька резюме і розіслати їх по компаніям. Часто знайти роботу допомагають соціальні мережі, можна також зареєструватися на двох-чотирьох популярних сайтах та додати туди резюме.

працювати в Англії

Чому добре працювати в Англії

Робота в Англії для українців має свої особливості, пов'язані з менталітетом населення. Переваг декілька, одна з них – можливість легкого працевлаштування іммігрантів через низьке безробіття в країні. Кваліфікований працівник отримує високу зарплату і бонуси. Легальним працівникам надаються абсолютно сприятливі умови.

Негативні сторони:

  • Низька ймовірність легального працевлаштування іноземцю без досвіду.
  • Із зарплати необхідно заплатити 40% податків. У підсумку сума, яку працівник отримує на руки – мізерна, а вартість продуктів та інших необхідних речей висока.
  • В Англії практично всі працюють понаднормово;
  • Не можна моментально зробити кар'єру, необхідно починати з найменших посад.

працевлаштування у Британії

Особливості працевлаштування у Британії

Завдання роботодавця, що бере на роботу мігранта – переконати певні державні органи в тому, що ні англійці, ні жителі ЄС не підходять їм у якості працівника. Та й самі роботодавці воліють усе ж британських підданих на робочі і керівні вакансії.

Оформлення візи спростить дозвіл на роботу в Англії. Важливий момент: робота в Англії без знання мови неможлива. Перед тим як знайти роботу, необхідно пред'явити сертифікат, який підтвердить знання англійської (В1 і вищий). А освіта повинна відповідати зайнятій посаді. Також доведеться надати довідку про річний доході, що повинен становити не менше 20800 фунтів.

Практично неможливо працевлаштуватися в Британії, не пройшовши при цьому співбесіди. Для цього не обов'язково їхати до Лондону, сьогодні активно практикують Skype конференції. Також здобувачеві можуть запропонувати пройти певні тести на перевірку психологічного стану.

Віза видається на п'ять років із продовженням на цей же термін за умови постійного місця роботи.

 робота в Англії

Зайнятість

Як би не була заморочлива в оформленні робота в Англії, вакансії є. Ними рясніє як постійні, так і сезонні роботи. Для легального працевлаштування необхідно підтвердити кваліфікацію дипломом, знання мови – сертифікатом. За таким принципом, наприклад, надається робота для лікарів в Англії. Крім того, популярні позиції – програмісти (у цій професії українцям легко просунутися по кар'єрних сходах), інженери, дизайнери, менеджери з продажу.

Сезонна робота в Англії триває від 3 до 6 місяців. Дозвіл на роботу з короткостроковою зайнятістю отримати легко. Українцям доступна робота в Англії на фермах або робота на фабриках Англії. Роботодавець, який надає сезонну роботу, бере на себе витрати на харчування та проживання працівників.

Що стосується жінок, то набір пропозицій стандартний. Як і всюди в Європі, потрібні няні, доглядальниці, домробітниці. При цьому чоловікам влаштуватися складніше. Найреальніше знайти роботу особистим водієм, офіціантом.

Більше вакансій з описом розміру винагороди допоможе знайти сайт пошуку роботи  ДомКадров.ру

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...