• Що собою представляє професія веб-дизайнер

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 8 квітня 2018 року

профессия  веб-дизайнер

ⓅПрофесія "веб-дизайнер" звучить дуже престижно для молодих людей, які хочуть реалізувати себе у такій цікавій і незвичайній справі. Робота веб-дизайнера полягає у розробці унікального оформлення веб-сайтів, що в багатьох випадках є важливою умовою розкрутки конкретного бренду. Завдяки праці веб-дизайнерів компанія отримує характерний саме для неї образ, що допомагає залучати нових клієнтів.

Серед людей досить широко поширена думка, що веб-дизайнер отримує дармові гроші за просте сидіння за екраном комп'ютера. Насправді ж ця професія вимагає значних зусиль і дуже відповідального підходу, адже репутація веб-дизайнера design-orbita.com.ua залежить перш за все від якості виконання кожного замовлення.

Як почати освоєння професії?

Щоб стати хорошим веб-дизайнером, варто почати освоєння професії з вивчення спеціалізованої літератури. Для цього слід вибрати тлумачний підручник з дизайну, завдяки якому ви зможете вивчити його основи. Потрібно обов'язково знати, що являє собою веб-сайт, знати основи розробки його дизайну, розбиратися в теорії кольору і шрифтах. Також потрібно розібратися у верстці сайтів. Така інформація стане в нагоді навіть в тому випадку, якщо верстку сайтів ви не будете виконувати самостійно.

Володіння якими програмами необхідно веб-дизайнеру

Для розробки якісного дизайну сайтів вам знадобиться вивчити фотошоп, при цьому володіти цією програмою вам потрібно буде дуже добре. Для верстки сайтів буде потрібно всього лише вивчити "Блокнот".

Щоб опанувати достатніми для початку роботи навичками, необхідно буде витратити близько 5 місяців на навчання. Весь процес навчання повинен бути якомога більш насиченим. Ви повинні невпинно експериментувати, застосовуючи отримані знання на практиці.

Практичні заняття як найкраще тренування для веб-дизайнера

Почати практикувати веб-дизайн найкраще з копіювання яскравих за своїм дизайном сайтів, поступово наближаючись до розробки власного оформлення. Дуже важливо навчитися розбирати код певного шаблону, адже в подальшому розібраний код ви можете використовувати як основу для авторського дизайну сайту.

Щоб стати по-справжньому вмілим веб-дизайнером, ніколи не слід зупинятися на досягнутому і постійно пробувати застосовувати нові прийоми сучасного веб-дизайну. Ваша працьовитість і цілеспрямованість в результаті окупляться так само, як і кошти, витрачені на освоєння нової професії.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...