• Тепла підлога: критерії вибору

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 17 квітня 2018 року

тепла підлога

ⓅТепла підлога в будинку https://tepliy-pol.com.ua/ покращує мікроклімат, а також робить роботу системи опалення більш ефективною. Але через те, що професійний монтаж теплої підлоги може обійтися у досить значну суму, багато власників будинків і квартир вважають за краще виконувати роботу по монтажу самостійно. Перед тим, як приступити до такої роботи, потрібно вибрати той вид теплої підлоги, який найкраще підійде для вашої оселі.

Вибір між водяною й електричною підлогою

Головною перевагою водяної підлоги є те, що тепло в приміщенні розподіляється краще, ніж у кімнаті, підлога якої обігрівається електрикою. Та й водяна підлога є менш затратною. Однак монтаж її досить складний, адже для прокладки труб необхідно повністю прибрати попереднє покриття. Крім того, після завершення робіт з монтажу підлога в приміщенні буде вищою, ніж вона була до прокладки труб – це відбувається через наявність досить товстого шару утеплювача і шару стяжки.

Електрична тепла підлога більш проста в монтажу, проте через постійно однаковий нагрів підлогового покриття слід дуже ретельно продумати схему прокладки елементів, що нагріваються під підлогою. Наприклад, підігрів тих ділянок підлоги, на яких розташовується різноманітна побутова техніка, може сильно нашкодити останній.

Нагрівальний елемент у такій підлозі може бути кабель або спеціальна плівка. Кабель потрібно укладати під стяжку, а плівку – поверх неї. Використання плівки дуже актуально тоді, коли потрібно обігріти невеликі приміщення, що не опалюються основною системою.

водяна підлога

електрична підлога

Яку функцію виконує тепла підлога в будинку?

Теплу підлогу монтують для того, щоб досягти більш високого комфорту проживання в будинку, при цьому центральна система опалення ніяк не втрачає свого значення. Для рівномірного прогрівання підлоги в приміщенні найкраще використовувати електрику. У випадку з водяною підлогою вода під час руху по трубах буде поступово охолоджуватися, через це різні ділянки підлоги будуть мати різну температуру. Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що найдоцільніше використовувати саме електричний підігрів підлоги. Монтаж у цьому випадку відбувається досить легко, а підлогове покриття завжди буде мати однакову температуру в кожному куточку кімнати.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...