• Як укладати успішні угоди на ринку Форекс?

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Четвер, 14 червня 2018 року

тогівля

Торгівля на міжнародному фінансовому ринку Форекс тісно пов'язана з взаємодією брокерів і трейдерів. Крім них, учасниками ринку виступають великі фінансові інститути – центральні банки, дилінгові центри, корпорації та торговельні компанії. Від роботи всіх учасників залежить грошовий обіг, формування курсів фінансових активів і укладення зовнішньоторговельних угод. Як стати хорошим трейдером? – питання, що цікавить мільйони користувачів. Успішні угоди на Форекс – плід копіткої роботи і постійного аналізу мінливих ринкових ситуацій.

Правила торгівлі для початківців

На ринку Форекс працюють користувачі з різних країн, отримуючи прибуток від вигідної купівлі/продажу фінансових інструментів. Але не всі трейдери можуть торгувати з високою прибутковістю. Це обумовлено людським фактором, недостатнім володінням інформацією, гонитвою за прибутками і небажанням аналізувати ситуацію. Щоб укладати успішні угоди на Форекс, слід дотримуватися простих правил трейдингу:

 • Вибрати для роботи надійного брокера, який активно бере участь у фінансових операціях з мінімальними втратами.
 • Використовувати для роботи вільні кошти – неприпустимо торгувати кредитними грошима.
 • Грамотно розпоряджатися капіталом, ніколи не укладати угоди на весь обсяг депозиту.
 • В обов'язковому порядку встановлювати параметри стоп-лосс (фіксація збитку) і тейк-профіт (фіксація прибутку).
 • Використовувати якісне програмне забезпечення – торговельну платформу, яка довела свою ефективність.
 • Дотримуватися чіткого алгоритму дій, застосовуючи в роботі перевірені торгові стратегії.

Щоб на початковому етапі торгівлі навчитися укладати успішні угоди на Форекс, користувачеві необхідно відкрити демо-рахунок в торговому терміналі. Він допоможе отримати практичний досвід роботи. Навички трейдингу потрібно підкріплювати глибокими теоретичними знаннями, навчитися аналізувати ринок на основі графічних інструментів, використовувати в роботі технічні помічники – радники, сигнали, індикатори. Хорошим помічником може стати торговий робот.

торгівля на ринку

Як не втратити депозит

Якщо новачок вже ознайомився на демо-рахунку з роботою на міжнародному фінансовому ринку, можна приступати до трейдингу на реальні гроші. Важливо врахувати, що при торгівлі на навчальних аккаунтах користувач не відчуває психологічного тиску, оскільки не ризикує втратити власні заощадження. Успішні угоди на Форекс можливі при торгівлі за суворим планом, без емоцій і відступу від працюючого алгоритму дій.

Як не можна діяти при укладанні угод купівлі/продажу:

 • Ризикувати всім вільним капіталом – відсоток вкладених коштів не повинен бути більше п'ятої частини депозиту.
 • Будувати стратегії без урахування ймовірного ризику – кожна фінансова операція ризикована, і цей ризик повинен бути обґрунтованим.
 • Недооцінювати важливість економічної і фінансової інформації, що надходить з новин, – будь-яка подія впливає на котирування.
 • Ігнорувати графічну візуалізацію руху тренда, йти проти тренда, не звертати уваги на ймовірний розворот лінії.

Дотримуючись основних правил торгівлі, можна укладати успішні угоди на Форекс з мінімальним ризиком. Работа трейдером – не проста, але прибуткова професія. Головне, що треба зрозуміти – торгівля фінансовими активами не схожа на ставки в казино, вона повністю залежить від уміння трейдера прогнозувати розвиток ринкової ситуації.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...