• Усі переваги ITAXI в Одесі

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 30 травня 2018 року

онлайн-сервіс

ⓅITAXI – це надзвичайно зручний та простий онлайн-сервіс, за допомогою якого жителі та гості Одеси можуть швидко замовити недороге таксі в будь-якій точці міста. Адже поїздки на громадському транспорті далеко не завжди зручні, а власний автомобіль є не у кожного. Використовуючи сайт http://itaxi.in.ua/, таксі в Одесі може замовити кожен, хто бажає швидку і цікаву подорож по цьому чудовому місту.

У чому зручність онлайн-сервісу ITAXI?

Кожному жителю або гостю Одеси напевно знайомі незручності, які можуть виникнути при замовленні таксі. Довге очікування машини, низький професіоналізм диспетчерів і водіїв, надмірно висока вартість послуг і незадовільна їх якість – з усім цим, на жаль, не раз стикаються пасажири. Але наш сервіс практикує зовсім інший підхід до перевезень – скориставшись послугами нашої служби, ви завжди можете розраховувати на цілком адекватну вартість проїзду, на швидку подачу автомобіля в точно зазначений вами термін і на подорож з досвідченим сумлінним водієм.

Щоб замовити таксі, ви можете набрати номер даної служби (тел. +38 (048) 770-17-01), скористатися зручним мобільним додатком або зробити замовлення автомобіля через офіційний сайт сервісу. При оформленні замовлення вам знадобиться всього лише вказати кінцеву точку поїздки і час, коли вам потрібен автомобіль. Ви завжди можете вибрати одну з декількох машин, які відповідають зазначеним при оформленні замовлення вимогам. У розпорядженні служби є багато автомобілів різного класу, розміру і місткості.

Наприклад, якщо з вами їде маленька дитина в колясці, то ви завжди можете замовити поїздку на автомобілі з досить містким багажником, куди без проблем можна помістити не тільки коляску, але і важкий громіздкий багаж.

таксі

Комфорт клієнта – перш за все

Під час поїздки пасажир може встановлювати маршрут самостійно і вказувати потрібні йому місця зупинок. При цьому зміна вартості поїздки буде тут же висвітлюватися на екрані, завдяки чому ви завжди можете бути впевнені в повній прозорості ціни за проїзд.

Комфортабельні автомобілі ITAXI завжди до ваших послуг в будь-який час дня і ночі, без вихідних днів. Оформляючи замовлення, ви відразу ж побачите на екрані всю необхідну інформацію про маршрут, вартість та тривалість конкретної поїздки. Всі перераховані вище переваги онлайн-сервісу забезпечують службі таксі велику популярність серед клієнтів, які в пересуванні на таксі цінують перш за все комфорт, зручність і прийнятну вартість обслуговування.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...