• Особливості і різновиди картриджів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 4 червня 2018 року

катридж

ⓅКартридж являє собою пристрій, що містить барвний матеріал для друку. Залежно від виду принтера, картридж може бути порошковий (для лазерних) або чорнильний (для струменевих). Переглянути каталог картриджів для лазерного принтера, тонер-картриджів можна тут: https://service.brain.com.ua/zapravka-kartridzhey.

Незалежно від застосовуваної технології друку картридж виглядає однаково – це контейнер з поролоном, який утримує чорнило. Для регулювання таких процесів, як доступ повітря, витрата чорнила, недопущення його випадкового витікання або попадання пилу передбачена складна система.

Контейнер може бути поєднаний з друкуючої головкою (дешеві принтери). Тому в разі виходу його з ладу змінюється весь картридж.

Головка може бути незмінною – такий принтер відрізняється великим ресурсом друку і чималою ціною. У разі поломки головки доведеться міняти пристрій повністю. У подібних принтерах часто для кожного кольору передбачений окремий картридж. Завдяки цьому можна змінювати тільки ті кольори, які закінчилися, а не весь картридж повністю. Деякі сучасні картриджі містять спеціальний чіп, який призначений для обліку витрат чорнил і повідомляє про необхідність заміни.

Картридж для лазерного принтера, який також називають тонер-картриджем, містить барвник у вигляді порошку. Залежно від виду принтера, розхідний матеріал може бути тільки чорний або кольоровий.

Існує два види лазерних картриджів. Перший – поєднаний, містить в одному корпусі блок створення зображення (Drum Unit) і ємність з тонером. Цей тип зручний для тих користувачів, хто звик до простих пристроїв і не потребує великих обсягів друку. Він дуже надійний і простий у використанні. Після того, як закінчиться тонер, потрібно просто замінити картридж на новий.

Другий вид – роздільний, складається з двох окремих частин (комплектуючі ті ж, тільки знаходяться вони не в одному корпусі). Плюс цього типу полягає в тому, що по закінченню тонера можна поміняти тільки ємність з порошком. А Drum Unit має і без того великий термін служби і не потребує такої частої заміни. Таким чином, користувач може значно економити на витратних матеріалах: замість повної заміни картриджа, досить придбати нову і відносно не дорогу ємність з тонером.

Який би принтер ви не вибрали, пам'ятайте, що якість змінного картриджа повинна бути високою. Це гарантує довгу службу пристрою і високу якість друку.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...