• Штучно зістарені джинси Levi Strauss тепер будуть створюватися за допомогою лазера

  • П'ятниця, 13 квітня 2018 року

«Швидка мода» часто піддається критиці, і все частіше з'являються новаторські ідеї, які допомагають протидіяти зростанню відходів. Штучно зістарені джинси — значний забруднювач в індустрії моди. Компанія Levi Strauss & Co нещодавно оголосила про створення лазера, який допоможе зменшити кількість кроків у процесі створення джинсів і значно скоротити кількість хімічних відходів.

У проекті F.L.X. (Future-led execution) метою компанії є досягнення нульових небезпечних відходів до 2020 року. На даний час створення фактури на кожній парі джинсів вимагає від 18 до 20 ручних дій.

Використовуючи власне запатентоване програмне забезпечення, компанія може скоротити цей процес до трьох кроків. Ця оптимізація дозволить збільшити кількість щодня вироблених джинсів. Раніше для кожної пари джинсів потрібно було дві-три години. Тепер, із використанням лазерів, на це буде витрачатися усього лише 90 секунд.

Під час роботи система переводить фотографію кожної обробки у цифровий формат, який розпізнається лазером.

Просунуті технології допомагають багатьом компаніям відповідати новим вимогам. За допомогою проекту F.L.X. компанія Levi Strauss & Co зможе швидко реагувати на зміну тенденцій та створювати модні вироби за декілька тижнів або навіть днів, а не місяців, як це було раніше.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...