• Усі тонкощі буріння свердловин

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 12 липня 2018 року

колодязь

ⓅДля комфортного проживання у заміському будинку необхідне водопостачання. Оптимальне рішення — пробурити автономну свердловину на ділянці. Це дасть можливість власнику використовувати воду без обмежень не тільки в побутових цілях, а й для поливу насаджень, опалення, та для інших потреб.

установка для буріння свердловин

Міф про скважини

Недостатньо правильне уявлення про технологічний процес бурових робіт часто насторожує господарів. Деякі бояться, що велика бурова техніка може нашкодити облаштуванню території: поламати висаджені дерева, чагарники і квіти. Таку оманливу думку мають більшість власників будинків. Механічному втручанню піддається тільки невелика ділянка, яка найбільш підходить для видобутку води. Вся решта території залишається незайманою.

буріння колодязя

питна вода

Технологічні особливості буріння

Компанія ТОВ «Юрський Горизонт» розробила унікальні методики буріння свердловин під воду. Більше 10 років її високопрофесійні фахівці займаються дослідженнями ґрунту, бурінням колодязів та їх технічним облаштуванням і подальшим обслуговуванням.

Для початку фахівець компанії виїжджає до замовника і за допомогою спеціальної техніки досліджує ґрунт ділянки, яке забезпечить якісне буріння свердловин. Вибирається оптимальне місце під свердловину і її глибина. Якщо потрібен невеликий обсяг води виключно для поливу, то досить буде пробурити неглибокий колодязь. Для обслуговування великих будинків і площ, а також для отримання на виході найчистішої води рекомендується бурити глибше.

Колодязь не можна копати поруч з вигрібними ямами через загрозу потрапляння у воду органічних відходів. Відстань від свердловини до будинку рекомендована від трьох метрів. Можна виділити окрему підсобну будівлю під колодязь.

Від глибини колодязя і виду ґрунту залежить метод буріння. При невеликих відстанях використовують шнекове обладнання, при глибоких свердловинах застосовують роторні машини.

Після бурових робіт приступають до технічного облаштування колодязя. Для захисту конструкції від осипання і промерзання поверхню ґрунту зміцнюють спеціальними пристосуваннями. За бажанням замовника можуть додатково встановлюватися фільтри для очищення води. Потім у свердловину опускають насос і підключають усю передбачену автоматику. Після підключення фахівці запускають установку і прокачують до появи чистої води.

Усі послуги з буріння і монтажу водопроводу можна замовити в компанії ТОВ «Юрський Горизонт». Її досвідчені фахівці порадять оптимальний тип свердловини для вашої ділянки і проведуть усі технічні роботи, пов'язані з автономним водопостачанням.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...