• Оригінальні свята народів світу

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 27 червня 2018 року

свято

ⓅКожен народ має свої свята, які представникам інших культур можуть здатися дивними, а деколи навіть дикими. Тим часом всі свята мають право на життя, адже вони відображають менталітет народу, який їх вигадав і є невід'ємною частиною його життя.

святкування

Яскраві свята східних народів

Незважаючи на те, що багато східних народів відрізняються стриманістю, у деяких країнах існують дуже веселі і галасливі свята, як наприклад фестиваль фарб, який проходить у Нью-Делі. У цей день індуси святкують прихід весни, радіючи і обсипаючи один одного кольоровими порошками. У місті запалюється багато багать, люди виходять на вулиці, святкуючи смерть злих духів і перемогу добра над злом.

В Японії щорічно зимою проводиться свято оголених, яке відоме ще з давніх часів. У цей час на вулицях міст можна побачити хід чоловіків, одягнених в одні лише пов'язки на стегнах. Усі присутні прагнуть доторкнутися до них, адже за повір'ям після такого дотику людина позбавляється від усіх невдач.

У Таїланді дуже шануються мавпи, і для них навіть влаштовується банкет, частуванням на якому є всілякі овочі та фрукти. Щорічно на такому банкеті збирається кілька сотень мавп.

карнавал

Цікаві традиції США та Англії

Американці відомі тим, що придумали багато веселих і часто дуже дивних свят, які щороку відвідують тисячі туристів. Наприклад, у Джорджії проводяться змагання зі стрибків у мокру глину, і нестачі бажаючих подивитися на такі веселощі ніколи не буває. А 19 вересня багато американців відзначають День пірата, переодягаючись у піратські костюми і влаштовуючи гучні вечірки.

День пірата

Англійці, хоч і мають імідж суворих і серйозних людей, також не проти повеселитися під час одного з незвичайних свят. Наприклад, в Англії регулярно проходить фестиваль, учасники якого змагаються в майстерності корчити найстрашніші пики. Шанувальникам англійських традицій напевно захочеться відвідати "олімпіаду джентльменів", яка проводиться з метою збереження англійських звичаїв. Важливо, що таке свято дійсно не дає англійцям забути своє коріння і завжди пам'ятати про принципи своєї поведінки.

вікінг

У Шотландії ж регулярно відтворюють церемонію поховання вікінгів, споруджуючи дерев'яну модель корабля стародавніх воїнів і потім символічно спалюючи її. Щоб описати всі незвичайні свята в різних країнах, напевно не вистачить і десятка книг, тому найкраще самі вирушайте дивитися на ці дивовижні дійства.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...