• Як не пропустити вигідні розпродажі в Польщі?

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 19 червня 2018 року

ⓅБагато жителів нашої країни вже оцінили високу якість польських товарів і вважають за краще купувати саме їх. Щоб заощадити час і купити відмінні товари з Польщі за доступною ціною, ви можете відвідати сайт Skidkin, де зібраний величезний асортимент продукції різних виробників на будь-який смак і гаманець. Якщо ж ви вирішили відправитися за покупками до самої Польщі, вам необхідно знати деякі тонкощі того, як скупитися тут вигідно і швидко.

снижка

За якими товарами варто поїхати до Польщі?

Причин такої високої популярності польських товарів існує кілька. Це і висока їх якість (завдяки відмінним системам контролю на виробництві), і великий асортимент, і цілком доступні ціни. Тому поїхати до Польщі має сенс навіть за тим, щоб привезти звідти продукти харчування. Але все ж одним серед найбільш популярних польських товарів є побутова техніка та мобільні телефони.

Техніка в Польщі дешева, і до того ж ви маєте можливість швидше купити тут новинку, яка ще не вийшла на ринок у нашій країні. Вся техніка також відрізняється чудовою якістю збірки, що для такого товару є найбільш важливою властивістю.

Медикаменти також часто купуються нашими співвітчизниками саме в Польщі. Українських покупців приваблює і доступна ціна, і те, що в аптеках сусідньої країни можна знайти такі препарати, які не знайдеш в аптеках нашої держави. Користуються великою популярністю і польські будівельні матеріали, асортимент яких просто величезний. Молоді мами можуть вибрати на прилавках магазинів якісні дитячі речі, а під час проведення акцій їх можна купити просто за смішними цінами.

Продукти в Польщі також мають доступні ціни, тому при відвідуванні країни не зайвим буде походити по супермаркетам і купити те, що у нас може бути набагато дорожчим. Перед поїздкою до Польщі ви можете детально дізнатися про ціни на різні товари в інтернеті, щоб самому оцінити доцільність такої поїздки.

Що потрібно пам'ятати, купуючи польські товари?

Для початку вам непогано було б вивчити, що пропонують своїм покупцям польські виробники і порівняти ціни на цікаві для вас товари. Пам'ятайте, що якщо ви перетинаєте кордон частіше, ніж один раз на три місяці, то вага купленого вами товару не повинна перевищувати 20 кг, а вартість 300 євро. Тому найвигідніше їздити за покупками рідше, ніж раз на три місяці. У такому випадку ви зможете скупитися на півтори тисячі євро і перевезти через кордон до 50 кг товару.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...