• Натуральний дезодорант із содою: він дійсно працює

  • Четвер, 7 червня 2018 року

Безліч людей чутлива до неприємних хімічних дезодорантів, які є сьогодні у продажу, і вважає за краще вибирати бренди натуральної косметики. Але дуже часто ці засоби не виправдовують очікувань: усього через декілька годин після застосування запах поту повертається.

Вирішенням цієї проблеми може стати дезодорант власного приготування на основі соди. Чому саме соди? Харчова сода має природні властивості, незамінні для засобів подібного виду: вона прибирає зайву вологу, дезодорує та поглинає всі небажані запахи. Тому її використовують для створення натурального порошкового дезодоранту. Ось суперпростий рецепт, із яким впорається кожен.

Домашній рецепт натурального дезодоранту

Інгредієнти:

  • 1 стакан харчової соди;
  • улюблені ефірні олії; чайне дерево, сандалове дерево, м'ята і лимон — найкращі олії для дезодорантів, вони не мають квіткового запаху, але мають важливі протигрибкові та антибактеріальні властивості;
  • 10—20 зерняток рису.

Приготування:

  1. Просійте соду через сито або дрібну сітку. Використовуйте ложку для перемішування, поки вся харчова сода не пройде через сито. Це допоможе отримати дуже дрібну порошкоподібну соду без грудок.
  2. Додайте у суміш кілька крапель ефірних олій.
  3. Розмішайте. Подрібніть грудки, які утворилися від додавання ефірних масел. Можна знову просіяти суміш через сито так само, як на початку.
  4. Додайте зерна рису. Це допоможе дезодоранту залишатися однорідним і без грудок: рис добре вбирає вологу.
  5. Перекладіть суміш у контейнер із сітчастою кришкою.

Використання натурального дезодоранту

Застосовувати цей дезодорант просто: його потрібно струсити, насипати трохи на долоню та нанести під пахвами. Найкраще робити це одразу після душу.

Читайте далі:

Як власноруч зробити крем для гоління

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...