• Які бувають різновиди воріт і огорож

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 22 травня 2018 року

трендові ворота

ⓅСучасні виробники пропонують різні різновиди воріт в залежності від потреб покупців. Найчастіше, моделі зберігають основні параметри класичного варіанту і мають підвищену міцність, відмінну герметизацію і практичний дизайн.

ворота

На що слід звернути вашу увагу

При створенні трендових воріт використовується оцинкована сталь, що гарантує міцність конструкції і захист від протягів. Також сталь відмінно підходить для інтенсивного використання воріт, забезпечуючи їм високий експлуатаційний ресурс.

Кутові стійки мають пластикову основу. Це мінімізує шанси прояву корозії навіть в умовах підвищеної вологості. Буде дуже добре, якщо кріплення для фіксації воріт будуть підходити для установки в отвори великого розміру.

Секційні ворота не створюють зайвого шуму. Ролики з підшипниками забезпечують рівномірне підняття полотна без додаткових звуків. Крім того, система не вимагає додаткового догляду - заміни або мастила. Завдяки закритому типу, вона захищена від пилу і вологи.

Конструкції - сендвіч-панелей стійкі до розшарування при нагріванні на сонці завдяки замкнутому контуру сталевих листів.

Істотно поліпшити секційні ворота допоможуть додаткові опції: зсувні секційні ворота, вбудована хвіртка, замок, вікна та інше. Все це забезпечить комфортне використання пристрою і поліпшить зовнішній вигляд будівлі.

Замовити огорожу або паркан у Львові, ціна на які приємно порадує людей з різним бюджетом, можна на сайті офіційного постачальника ЛЬВІВБЛОКБУД. Ви можете вибрати будь-який тип огорожі, знайти відповідний колір або замовити індивідуальний проект.

паркан або огорожа

Класичні секційні ворота

Класичний варіант передбачає монтаж підйомних секційних воріт за допомогою торсіонних пружин. Сполучна муфта гарантує рівномірний натяг тросів і плавний хід полотна. Комплектація передбачає запобіжну храпову муфту, яка блокує падіння полотна воріт.

секційні ворота

Вибираючи класичний варіант, можна не переживати за тривалість експлуатації воріт. Використання нержавіючої сталі при створенні проміжних петель забезпечує захист від корозії і наділяє конструкцію особливою міцністю. Регульовані роликові кронштейни регулюють ступінь примикання сандвіч-панелей до отвору. Таким чином, власники гаража можуть забути про сторонні звуки і протяги.

Монтаж класичних моделей воріт дозволяє встановлювати їх в будь-який отвір – навіть з високою або низькою стелею. Єдина вимога, якої необхідно дотримуватися – це установка перемички в 100-125 мм, в залежності від ручного або автоматичного керування.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...