• Що потрібно знати про каналізаційні насоси

 • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
  Четвер, 17 травня 2018 року

каналізаційна система

ⓅФекальні насоси призначені для збору з каналізаційних систем і резервуарів стічної води з твердими фракціями аж до 55 мм. Нерідко застосовуються в приватному секторі, де немає централізованої каналізації.

Техніку для відкачування нечистот класифікують за місцем установки, присутності або відсутності ріжучих механізмів, потужності і по застосовуваних у виготовленні матеріалів.

Щоб підібрати фекальні установки, потрібно добре вивчити їх характеристики. Детальний опис товарів можна знайти в каталозі насосних станцій - Sololift.

фекальні установка

За місцем установки така техніка буває:

 • занурювальна;
 • напівзанурювальна;
 • поверхнева;
 • дренажна.

Занурювальний тип техніки встановлюється безпосередньо в резервуарі, вода проходить по вхідному отвору. Такі рішення найпотужніші, вони здатні поглинати тверді і великі вкраплення, а також обслужити глибокі резервуари (не менше 8 метрів).

Устаткування поверхневого типу всмоктує нечистоти по шлангу. Воно на порядок мобільніше і набагато доступніше, оснащується механізмом з поплавцями.

Напівзанурювальний насос відрізняється від занурювального тим, що він знаходиться у воді частково. Двигун пристрою встановлюється на поверхні. Надводна частина обладнана поплавком.

Такий агрегат може осилити тверді відходи розміром 1,5 сантиметра, таке обмеження обумовлено діаметром проточних каналів. Насос можна використовувати для побутових цілей, але варто враховувати, що на нього не можна встановити подрібнювач.

каналізаційна установка

Дренажний тип призначений для:

 • відкачування слабко забруднених стоків;
 • осушення зливний ям;
 • видалення води з підтоплених ділянок;
 • для зрошення;
 • в басейнах.

На дренажному обладнанні встановлена металева захисна сітка від великих фракцій, що дозволяє уникнути перевантаження двигуна.

Глибинні моделі і установки для квартир оснащуються ріжучим механізмом, повністю виключає засмічення каналізації, а в разі заглибних насосів він служить захистом від пошкоджень механічного характеру.

При виборі пристроїв необхідно звертати уваги на їх продуктивність і потужність. Їх розраховують, відштовхуючись від кількості мешканців в будинку, відстані між вигрібною ямою і житлом, її глибини та інших чинників.

Для середньостатистичної сім'ї (3-4 людини), як приклад, підійде установка, яка здатна перекачувати 15-35 кубометрів рідини в годину з середньою потужністю - 1,1 кВт.

Моделі також розрізняються матеріалами, з яких виготовляють корпус. Він може бути чавунним або з нержавіючої сталі. Корпус з нержавіючої сталі буде доречніше, якщо насос розміщується поза приміщенням або в приміщенні з високою вологістю.

Як приклад, можна придбати каналізаційні насоси європейського виробництва. Така продукція характеризується відмінною якістю і стійкістю до зносу.

Рішення вітчизняного виробництва також демонструють хороші результати. Крім того, вони відмінно підходять до наших умов, їм властива практичність і економічність у використанні. Рішення китайського виробництва характеризуються тільки приємними цінами.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...