• Захист очей від бренду Polaroid

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 25 квітня 2018 року

Polaroid

ⓅНавряд чи в сучасному світі знайдеться людина, що не чула про окуляри Полароід. Це один із найвідоміших брендів і, що дуже важливо, відмінно себе зарекомендував серед інших сонцезахисних окулярів. Не вдаючись в історію створення та розвитку компанії, відзначимо лише, що товарний знак Polaroid існує вже вісімдесят один рік.

За цей період плідної роботи були розроблені і запатентовані ефективні технології, які свого часу стали проривом у методах захисту очей від шкідливого впливу сонячного випромінювання. Дійсно, сонячний промінь складається не тільки з ласкавого приємного світла.

сонцезахисні окуляри

Особливої шкоди для ока несуть промені УФ-А і УФ-В спектра. Вплив на око таких променів необоротно накопичується і призводить до захворювання очей, а в наслідок – погіршення зору. Основною функцією сонцезахисних окулярів є захист очей від ультрафіолету. Компанія Polaroid пішла далі.

Фахівці компанії придумали, як захистити очі від не так небезпечних для здоров'я, скільки докучливих і відволікаючих сонячних відблисків.

Варто згадати, що певну небезпеку сонячні відблиски представляють, наприклад, у тому випадку, якщо людина виконує дію, яка потребує максимальної уваги – управляє автотранспортом, проводить роботи в горах, або в засніженій місцевості, де сніг відбиває сонячні промені. Відблиски не повинні стати перешкодою для подібної діяльності.

 окуляри Polaroid
Сучасні окуляри Polaroid

Сучасні окуляри Polaroid – абсолютний і достатній захист очей

У результаті багаторічних досліджень і впровадження власних інноваційних розробок за технологією Thermofusion були створені лінзи UltraSight для окулярів Polaroid. Дані лінзи складаються з дев'яти складових, кожна з яких несе власну певну функцію:

Основною функціональною складовою є поляризаційний фільтр, який відсікає відблиск. Принцип дії фільтра заснований на явищі поляризації сонячного світла – іншими словами, розділення сонячного променя в просторі на складові.

Далі, важливими елементами конструкції лінзи є фільтри, які поглинають ультрафіолет UF-А, UF-В і UF-С спектра. Дані фільтри забезпечують 100% захист очей від ультрафіолету.

Також у системі присутні шари, що відповідають за міцність, пружність, гнучкість, стійкість до механічного впливу. Дані шари наділяють лінзу властивістю конструкції що не б'ється.

Обидві зовнішні поверхні лінзи UltraSight захищені від подряпин спеціальним покриттям.

На виході отримуємо досконалий захист для очей, надійний і довговічний аксесуар, який прослужить вірою і правдою не один сезон. До всього іншого, окуляри Polaroid модних моделей або ж класичних форм чудово виглядають, прикрашають обличчя і здатні підтримати будь-який стиль в одязі, а коштують відносно інших брендових окулярів недорого. А на сайті highclass.com.ua ви можете знайти даний аксесуар ще й за приємними знижками.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...