• Якому садочку віддати перевагу: приватному чи державному

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 18 квітня 2018 року

вибір дятячго садка

ⓅУ дитячому садку дитина вчиться спілкуванню з однолітками, відчуває себе частиною колективу і починає вбирати ази того, як вести себе в суспільстві. Тому батьки повинні дуже уважно ставитися до вибору дитячого садка для своєї дитини, адже від цього значною мірою залежить як комфорт самої дитини, так і спокій його мами і тата.

дитячий садочок

Державні і приватні дитячі садки

Саме державні дитячі садки більшість з нас відвідували в ранньому дитинстві. Програма навчання у такому садку, так само як і розпорядок дня для малюків встановлюються відповідно до затвердженої програми. Тут дітям забезпечується належна увага з боку вихователів, повноцінне харчування, початкове навчання, фізичні заняття і відпочинок.

 На відміну від державного дитячого садка, приватний має трохи іншу програму, яка розробляється фахівцями, які працюють при дитсадку. В рамках такої програми дитина може вже з раннього віку почати вивчати іноземні мови, музику, освоювати образотворче мистецтво, хореографію та ін. Приватні дитячі садки, як правило, мають невелику площу, а кількість дітей, що відвідують садок досить обмежена.

приватний дитсадок

Який садок кращий? Вибір державного і приватного дитсадка

 Вибираючи державний дитячий садок, перш за все звертайте увагу на заклади, розташовані неподалік від вашого будинку - діти будуть ходити туди охочіше, та й батькам близькість саду буде дуже зручною. Обов'язково вивчіть розпорядок роботи саду – це дозволить вам завжди вчасно відводити і забирати дитину. Дуже важливо, щоб садок був добре впорядкований. Приміщення повинні бути повністю відремонтовані і мати охайний вигляд, так само, як і ігрові майданчики. Величезне значення має безпека – найкраще віддавати дитину де добре охороняється садок або з домофоном, хвіртками, що замикаються і фізичною охороною.

 Оглядаючи приватний дитячий садок у Києві, зверніть увагу на його благоустрій, на кількість дітей у групі, на кваліфікацію персоналу, на якість меню у дитячій їдальні. Дуже важливими є особисті якості вихователів – подивіться, наскільки добре вихователь контактує з дітьми, чи слухаються вони його. Також зверніть увагу на поведінку вашої дитини при першому знайомстві з садком – заклад має сподобатися, в зворотному випадку вам не уникнути ранкових примх і сліз, пов'язаних з небажанням дитини знову йти до такого садочка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...