• Поради з вибору веб-хостингу

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 15 квітня 2018 року

Хостинг

ⓅХостинг як вид послуг розвивається разом з інтернетом і завжди мав попит саме для розміщення веб-сайтів в провайдерів.

Терміни VDS (Virtual Dedicated Server) або VPS (Virtual Private Server), що позначають віртуальний виділений сервер з'явилися майже десятиліття тому.

У наступні роки VDS/VPS як вид хостингових послуг еволюціонував разом з програмними засобами віртуалізації і сьогодні надає користувачам широкі можливості гнучкого виділення ресурсів і зміни параметрів віртуального сервера, вибору програмних платформ та інструментів, включаючи кошти аналітики і захисту від DDoS-атак. Віртуальний виділений сервер може підтримувати необхідну кількість сайтів, баз даних, доменних зон та ін. Ряд провайдерів пропонують хостинг з опцією SSD (Solid State Drive).

Кожному — за потребами

Щоб вибрати оптимальний варіант веб-хостингу, потрібно знати вимоги свого проекту. Для цього варто відповісти на ряд питань.

Який тип сайту планується створити?

Це може бути, наприклад, сайт Drupal для публікації контенту або статичний HTML-сайт. Усі вони пред'являють до хостингу різні вимоги.

Технічні вимоги сайту

Визначившись з типом сайту, потрібно скласти список технічних вимог, включаючи мови програмування і типи баз даних.

веб безпека

Рівень безпеки

Хоча будь-який сайт потребує хоча б мінімального рівня безпеки, для деяких видів сайтів необхідний посилений захист. Наприклад, на них можуть оброблятися дані банківських карт або зберігатися персональні дані користувачів.

Хостинг електронної пошти

Можливо, ви будете використовувати адреси електронної пошти, асоційовані з доменним ім'ям свого сайту, такі як support@prohoster.info. У цьому випадку можна скористатися поштовим сервісом вашого хостинг-провайдера ProHoster, якщо він його пропонує, або ж звернутися до послуг іншої компанії.

Який обсяг даних передбачається зберігати і обслуговувати?

Об'єм вашого віртуального сервера — це питання не тільки трафіку, а й розміру та кількості файлів. Чим більший розмір файлів, тим більша потрібна ємність зберігання і пропускна здатність мережі. Наприклад, якщо на сайті зберігаються зображення високої якості або відео, то ці вимоги у нього високі.

Який очікується початковий трафік?

Послуги хостингу зазвичай сегментуються по трафіку. Насправді у більшості нових сайтів трафік невеликий. Але, якщо він виросте, потрібно бути впевненим, що віртуальний сервер ProHoster з ним впорається.

Трафік в майбутньому

Чи очікуєте ви в перспективі значного зростання трафіку? Якщо так, то потрібно заздалегідь планувати збільшення об'єму та пропускної здатності.

веб трафік

Бюджет на хостинг

Якщо він обмежений, то від деяких прибамбасів доведеться відмовитися. І навпаки, при гнучкому фінансуванні можна витягти переваги з додаткових коштів і функцій.

Рівень технічної підготовки

Для створення сайтів практично будь-якого типу глибоких знань не потрібно, але окремі завдання управління вимагають певної підготовки. Якщо ви відчуваєте себе впевнено, то можете самостійно зайнятися адмініструванням сайту. Якщо не дуже, то скористайтеся керованим хостингом. За вас все буде робити хостинг-провайдер. Ну, або майже все.

Створення сайту не повинно бути занадто дорогим, складним або трудомістким.

Розглянемо вищезазначене докладніше і дамо деякі поради.

хостинг-провайдер

Що пропонує хостинг-провайдер?

Більшість хостинг-провайдерів надають повний список своїх пропозицій і вказують, що саме входить до тарифного плану. Іноді дається таблиця для порівняння пакетів і опцій.

Linux або Windows? Віртуальні сервери дозволяють використовувати обидві платформи.

Типи сайтів та їх вимоги

Якщо ви знаєте тип майбутнього сайту, наприклад, це буде сайт WordPress або сайт електронної комерції, то потрібно переконатися в тому, що пропоновані хостинг-провайдером послуги відповідають його технічним вимогам. Базові мови на зразок HTML, CSS і JavaScript ніяких особливих вимог до хостингу не пред'являють, але окремі мови і середовища розробки повинні підтримуватися провайдером.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...