• Вигадки та міфи про суші

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 12 квітня 2018 року

Роли і суші

ⓅРоли і суші вже давно не є екзотикою і для тих хто віддає перевагу правильному харчуванню і для справжніх цінителів заморської кухні. Однак в душу кожного гурмана можуть закрастися сумніви: чи так корисні суші, як ми звикли вважати?

Якщо ви хочете замовити сет суші https://burzhuj.dp.ua/product-category/суши/ або якусь із страв японської кухні, приготовлену зі свіжих сертифікованих інгредієнтів, пропонуємо звернутися в компанію "Буржуй".

Міф перший: суші небезпечні

Твердження базується на факті вмісту ртуті в деяких видах риби, особливо лососеві і тунці. Перед тим, як панікувати, давайте згадаємо, що риба в цій страві міститься в незначній кількості. Навіть вживаючи суші щодня, ви навряд чи з'їсте більше 150 грам риби. Решта – водорості, рис, приправи та інші інгредієнти. Тому навіть при наявності деякого відсотка ртуті в складі риби істотної шкоди здоров'ю нанести складно.

сет суші

Міф другий: суші – відмінна альтернатива дієті

При будь-якому режимі харчування важливо знати міру. Жирні сорти риби рекомендується вживати в їжу в обмеженій кількості, щоб не нашкодити організму. Це ж справедливо по відношенню до рису і приправ та імбиру і соєвого соусу.

Рецепти японської кухні, зокрема і суші з ролами відповідають основним догмам правильного харчування. Вони стануть непоганою підмогою у раціоні при розумному підході, якщо ви слідкуєте за здоровим харчуванням. Однак, не слід замінювати заморською екзотикою усі інші страви європейської кухні, більш звичні для нашого організму. Також важливо правильно вибрати заклад, в якому ви маєте намір поласувати суші або ролами. Страви повинні бути приготовлені професійним кухарем із дотриманням усіх технологій і санітарних норм.

Міф третій: суші повністю нешкідливі

Не забувайте, що хоча суші і є корисною і здоровою їжею, солоний соєвий соус – продукт концентрований, тому при його вживанні слід дотримуватися обережності. У 2-3 чайних ложках цього соусу міститься 1 грам харчової солі. Для дорослої людини її денна норма становить 6 грам.

cуші

Міф четвертий: від суші легко поправитися

Теоретично, рис повинен зашкодити вашій талії, через те що він швидко засвоюється і вважається швидким вуглеводом. Однак оцет, який також містять суші, «розтягує» засвоєння вуглеводів. При цьому приправи до суші прискорюють обмін речовин, тому в засвоюваності продуктів досягається певна рівновага.

Міф п'ятий: сашимі і cуші однаково корисні

Якщо говорити про щоденний раціон, тоді правильніше вживати суші і роли. Сашимі може містити несуттєву кількість ртуті. А жирні сорти риби краще не вживати в їжу постійно.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...