• Як потрібно вибирати чоловічі джинси

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 21 квітня 2018 року

ⓅМабуть, найбільш універсальним, популярним і незмінним видом одягу, якому віддають перевагу майже усі чоловіки, були і залишаються джинси. Їх носять на прогулянку, в поїздку, на роботу, побачення, а іноді ділову зустріч. У чоловічому гардеробі годі й знайти багато чого, але джинси там будуть напевно, і, можливо, не одна улюблена пара, а 2-3 схожих варіантів.

Поєднання джинсів майже з усіма стиляим принесла їм ще більшої популярності. Залежно від фасону, їх можна носити з футболкою, сорочкою, блейзером, джемпером, светром та ін. По суті, це базовий предмет чоловічого гардеробу. Але, якщо вам необхідно підібрати нову пару джинсів, вам доведеться зіткнутися із досить несподіваною проблемою. Вибір в магазинах такий великий, що вам дійсно варто спочатку визначитися з параметрами передбачуваної покупки, а вже потім відправлятися за нею. І мова йде далеко не тільки про ціну.

Критерії вибору джинсів

  • Посадка. Звичайно, найбільш поширеною є класична середня посадка. Вибравши її, ви навряд чи помилитеся. Але є один важливий нюанс. Якщо ви збираєтеся заправляти сорочку в джинси, ні середня, ні завищена талія джинсів вам категорично не підійде.
    Із заправленою сорочкою поєднується тільки занижена талія. Однак пам'ятайте, що такий фасон візуально укорочує ноги.
  • Модель. Чоловікам із трохи широкими стегнами підійде модель джинсів bootcut, трохи розкльошена донизу, довжиною до середини каблука. Будь-якого типу фігури підійдуть або класичні, або прямі джинси.

Єдина відмінність між ними полягає у крої – класика трохи завужена донизу, а прямі джинси йдуть дуже рівно. Довжина таких джинсів – до середини туфлі. Що стосується популярних вузьких джинсів «скіні», важливо пам'ятати, що вони відмінно сидять на струнких чоловіках, але роблять худі ноги візуально ще більш тонкими.

Підкотані джинси – бути чи не бути. Цього року набирає популярність мода на «підліткові» джинси, підкотані так, щоб були злегка помітні шкарпетки. Зокрема, інтернет-магазин одягу Мега Джинс https://mega-jeans.com.ua/dzhinsy/ пропонує в своєму каталозі величезний вибір модних джинсів такого фасону від провідних світових дизайнерів.

Насправді ж поспішати слідувати тренду не варто. З одного боку, високі довгоногі чоловіки виглядають у такому одязі дуже ефектно. З іншого ж, такий підворот брюк візуально сильно вкорочує ноги, і про це потрібно пам'ятати. І якщо ви – чоловік середнього або невеликого зросту, стильні підкотані джинси можуть зробити з вас «жертву моди». Так що краще за все виглядати дещо консервативним, ніж смішним. При наймні, класика вже точно не зашкодить вашому іміджу.

Питання ціни

Шукаєте якісні стильні джинси, але не знаєте, як знайти компроміс між ціною і брендом? Тоді вам варто купувати чоловічий одяг на розпродажах в таких інтернет магазинах. Такий варіант шопінгу не тільки заощадить ваш бюджет, але і позбавить від походу по магазинах одягу, який так не люблять чоловіки.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...