Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Pentatonic створює високоякісні меблі для дому зі сміття (ВІДЕО)

Неділя, 24 травня 2020 року
Epoch Times | Epoch Times


Незвичайний стартап Pentatonic створює високоякісні меблі, аксесуари та безліч інших речей для дому зі... сміття. Своїм підходом компанія хоче показати споживачам, що кожна річ чинить вплив на навколишнє середовище.

Створення нових речей із бракованих, використаних і викинутих не є новою ідеєю. Але стартап Pentatonic дав їй новий розвиток: розробники створюють безліч товарів, які виходять за рамки звичайної корисності та унікальності.

«Надмірне споживання, яке призводить до накопичення мільйонів непотрібних речей на звалищах, може знищити нас. Але у нас є можливість врятувати планету і не тільки зберегти, але й поліпшити якість нашого життя, — кажуть творці Pentatonic. — Використовуючи найпоширеніший небезпечний ресурс у світі — сміття, що продукує людство — ми винаходимо нові матеріали. Ми можемо перетворити учорашні пляшки для пиття на гарні, ергономічні стільці, а ваш тріснутий екран смартфону — на високоякісний посуд. Наші інженери та дизайнери мають більш ніж 15-річний досвід впровадження революційних рішень».

Візьмемо, наприклад, приголомшливі стакани Pentatonic Handy Bowl, які повністю зроблені із викинутих екранів смартфонів. На один стакан потрібно 360 екранів.

Ще одна річ — подушка від Pentatonic. Їх виробляють у тому ж північному італійському місті, де і джинси Diesel. Декоративні подушки Pentatonic зроблені з м'якої переробленої тканини, отриманої при утилізації пластикових пляшок. На кожну подушку середнього розміру потрібно 30 пластикових пляшок.

Інші вироби від Pentatonic, виготовлені з перероблених пластикових пляшок, — це серветки та гаманці.

Корисна річ для будинку — модульна колекція стільців та столів Airtool. На один стандартний стілець Airtool із покриттям Plyfix (приємний повстяний матеріал із переробленого пластику) потрібні 61 пластикова пляшка, 1/10 взуттєвої підошви, 81 одноразовий пластиковий контейнер для харчових продуктів та 23 алюмінієві банки. Все це становить приблизно 4 кг сміття.

Кожен окремий продукт і компонент Pentatonic поставляється з унікальним ідентифікаційним номером, який дозволяє компанії відслідковувати усі етапи «подорожі» його життєвим циклом: «Такий номер дозволяє дізнатися, коли і де річ була зроблена, яке сміття використовувалося для її створення і який саме пакет або щось інше є його частиною. Це свого роду цифровий журнал, вбудований у код».

У майбутньому на своєму веб-сайті Pentatonic запустить базу даних, яка дозволить власникам Airtool шукати будь-який компонент свого столу або стільця та ​​дізнаватися його «повне походження», своєрідний «родовід».

Більш того, Pentatonic пропонує можливість викупити у вас непотрібну річ, щоб використовувати її в якості сировини для нових компонентів.

Відходи не повинні закінчувати своє життя у землі, навколишнє середовище не повинне руйнуватися від видобутку ресурсів: чи не краще використовувати те, що доступне нам вже сьогодні? Адже перероблені речі мають нижчий вуглецевий слід, ніж первинні матеріали.

Дізнатися про те, як робити корисні речі зі сміття в домашніх умовах, ви можете зі статті «Як подарувати друге життя непотрібним речам».

Читайте також:

Як переробляти пластикове сміття на корисні речі у себе вдома

Як зробити дизайнерські меблі з дерев'яних піддонів

Молодь з Одеси перетворює пластикове сміття на вуличні меблі

Непридатний одяг замість вугілля: електростанції Швеції працюватимуть на новому паливі

Відчуйте тягар сміття на собі — шокуючий експеримент

«Ні» одноразовим покупкам: 7 речей, які надійно прослужать усе життя!

Comments   

загрузка...