• Революція у сільському господарстві ОАЕ: Badia Farms запускає проект вертикальних ферм

  • Четвер, 19 квітня 2018 року


Компанія Badia Farms, що займається створенням вертикальних ферм, починає революцію у сільському господарстві ОАЕ. Використовуючи гідропоніку та вертикальні городи в таких посушливих містах, як Дубай, вони будуть вирощувати екологічно чисту продукцію із більшою ефективністю та меншими витратами.

Не секрет, що вирощені на місці овочі та фрукти набагато смачніші, ніж імпортовані, а також, що важливіше, більш свіжі та корисні. Однак завдання виростити що-небудь у суворому кліматі пустелі Дубая багатьом здається непосильним. Тому на сьогодні в Дубаї до 80% овочів — це імпорт з інших країн та міст, що знаходяться у радіусі до 5000 км. Це не тільки додає вуглецевий слід у більшість продуктів, але і значно знижує їхню свіжість.

Badia Farms прагне змінити ситуацію, що склалася. Компанія пропонує використовувати в подібних районах методи гідропоніки.

Гідропоніка — це спосіб культивування рослин у приміщенні без використання ґрунту. Рослини вирощують у контейнерах із поживною сумішшю, призначеною для максимального збільшення темпів зростання та якості врожаю.

Оскільки кожна рослина отримує достатньо поживних речовин і займає небагато місця, «грядки» можна розташовувати вертикально, наприклад, уздовж стін на двадцяти рівнях — це і є «вертикальні ферми».

Вертикальні ферми вимагають точного контролю подачі води та світла. Завдяки світлодіодному освітленню можна не хвилюватися, що темпи зростання у хмарні дні сповільняться.

Вирощені таким чином рослини потім збирають і доставляють прямо до ресторанів. Продукція зберігає свіжість і не вимагає особливого зберігання.

«Наша місія — усунути відстань між фермою та кухнею шеф-повара. Пристрасть до свіжих, вирощених на місці продуктів, — ось що веде нас. Надихає також цілорічний попит на листову зелень для гурманів. На фермі недалеко від центру Дубая, використовуючи новітню технологію гідропоніки, ми вирощуємо смачну, поживну зелень без сонячного світла, ґрунту або пестицидів. Такі революційні методи ведення сільського господарства потребують на 90% менше води, вони енергоефективні та стійкі», — кажуть у Badia Farms.

Серед рослин, що можна вирощувати таким способом: капуста, крес-салат, гірчиця, рукола, мікро-зелень, базилік, м'ята та інші трави. Рослини не містять ГМО та пестицидів, і їх доставляють у ресторани того ж дня, коли зірвали.

Читайте також:

Як взимку виростити овочі у квартирі

Секрет контейнерного овочівництва

На Львівщині нідерландці побудували агроферму для вирощування салатів і помідорів

Від городу на підвіконні до зеленого даху — навіщо потрібне міське фермерство

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...