• Дизайнер робить олімпійські медалі з металу від старих комп'ютерів

  • Середа, 28 березня 2018 року

https://maclouds.com.ua

Застарілі комп'ютери та інша електроніка можуть отримати друге життя, ставши... олімпійськими медалями! Протягом двох років дизайнер Корріна Хант працювала з канадським монетним двором, щоб створити з коштовного металу, видобутого зі старих комп'ютерів, найнезвичніші медалі в олімпійській та параолімпійській історії.

Олімпійські ігри проводять кожні 4 роки, але серед усіх нагороджень можна виділити саме вручення медалей чемпіонам на змаганнях у Ванкувері 2010 року. Тоді корінна мешканка Канади, дизайнер і художник Корріна Хант (Corrine Hunt), дизайнери Королівського канадського монетного двору, Teck Resources Limited і VANOC взяли участь у дворічному проекті. Вони створили найважчі медалі в олімпійській та параолімпійській історії.

Медалі важать рекордні 500—576 г, при цьому зроблені вони з переробленої електроніки.

Заснована у Ванкувері багатогалузева металургійна компанія Teck Resources надала матеріали для медалей, і більшу частину сировини склала застаріла електроніка.

Застарілі компоненти подрібнювали, поділяли та нагрівали, після чого змішували з іншими металами для створення олімпійських та параолімпійських медалей.

Для олімпійської медалі Хант вибрала зображення касатки, а для параолімпійської — ворона. Ці тварини та птахи — важливі атрибути в історії аборигенів Канади.

Кожну медаль вирізьблювали вручну, тому жодна не повторює іншу, що в історії ігор відбулося вперше. Унікальні медалі мають хвилясті форми, що нагадують рельєфи гір, гладь моря та сніги Британської Колумбії.

«Ми раді, що ці медалі будуть містити перероблений метал, взятий з електроніки, що відслужила своє», — каже президент і головний виконавчий директор Teck Дон Ліндсей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...