• З чим їдять біткоїни

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 27 березня 2018 року

биткоин

ⓅСатоші Накамото (Satoshi Nakamoto) – псевдонім людини, яка працювала над розробкою протоколу популярної криптовалюти біткоїни. Він створив версію ПЗ для реалізації протоколу. Було кілька спроб дізнатися конкретну особистість, яка працювала під псевдонімом. Спроби не привели до очікуваного результату. Відмітна особливість біткоїн – мінімальні витрати. Це основна мета, яка спочатку закладалася проектом.

Як надрукувати криптовалюту?

Друк криптовалюти неможливий – це відомий факт. Надрукувати біткоїни не можна, емісія здійснюється в комп'ютері. Кожен користувач ПК може випускати криптовалюту здесь. Процес отримання криптовалюти іменується майнінг. Під час майнінгу комп'ютер виконує математичні обчислення. Переказом біткоїнів займається розподілена мережа.

Скільки можна добути криптовалюти?

Максимальний випуск біткоїнів становитиме 21 мільйон. Цікавий факт – біткоїни можна ділити на певні частини без обмеження кількості до нескінченності. Існує підвид криптовалюти, що представляє собою «Сатоші», тобто одну стомільйонну частину.

Чим забезпечуються криптовалюта?

Донедавна різні валюти забезпечувалися дорогоцінними металами. Сьогодні подібної системи не існує. Тепер ВВП забезпечує тільки національні валюти. Біткоїни ж не забезпечується нічим.

Переваги біткоїнів:

  • Легкість роботи з гаманцем;
  • Анонімність, прозорість. Усі угоди конфіденційні. Однак якщо людина розповість, який саме у нього гаманець, можна буде дізнатися, скільки грошей на ньому є;
  • Децентралізація. Система функціонуватиме навіть у тому випадку, якщо кілька комп'ютерів від'єднати.

У Японії біткоїн уже став офіційним платіжним засобом. Криптовалюта зручна, на ній можна заробити. Тому важливо стежити за новинами, що стосуються біткоїнів.

Якщо ви хочете розширити свій бізнес і почати гру на міжнародній арені, фахівці компанії "Kibers" можуть підтримати вас на шляху здійснення цього бажання.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...