Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Іспанська компанія розробила «розумний» стіл, який піклується про здоров'я офісних працівників (ФОТО)

Четвер, 13 серпня 2020 року

Іспанська компанія Ergon Desk створила «розумний» стіл, який підлаштовується під кожного працівника, піклується про його здоров'я, підвищує продуктивність і полегшує спільну роботу в команді.

Існує безліч винаходів та інновацій, які допомагають підвищувати продуктивність в офісі. Скажімо, студенти зі швейцарського університету ECAL розробили офісні осередки, які можна налаштовувати, щоб переробити робочий простір і поліпшити роботу.

І ось тепер компанія з Іспанії Ergon Desk створила унікальний дизайнерський продукт, який стимулює продуктивність в офісі. Нова розробка існує у двох варіантах: групові та індивідуальні столи.

Групові столи складаються із шести робочих місць, розташованих по колу, кожне з яких має розмір 132 на 88 сантиметрів. Перед кожним робітником є 2 подушки для опори передпліч, а у центрі столу — відділення для зберігання різних дрібних речей. Груповий стіл зручно використовувати для нарад, економлячи дорогоцінні офісні приміщення та заохочуючи кожного до спільної роботи та співпраці. Мета Ergon Desk — полегшити роботу в команді, зробити її ефективнішою, простішою і дозволити кожному легко контактувати з іншими працівниками.

Індивідуальний стіл, за яким можна як сидіти, так і стояти, оснащений електрично керованими ніжками. За допомогою спеціального додатку на смартфоні можна підбирати висоту столу за бажанням, що дозволяє працівникам легко переходити від сидіння до стояння. Проводити багато часу сидячи, як відомо, шкідливо для здоров’я.

Мобільний додаток відстежує звички кожного працівника за допомогою смарт-технології з підтримкою Bluetooth, зберігаючи вподобання користувача та надаючи індивідуальні рекомендації для різних поз. Зокрема, після занадто довгого сидіння додаток відправляє рush-повідомлення, нагадуючи, що потрібно встати. Загалом стоячи потрібно проводити не менш ніж 25% від усього робочого часу. Завдяки цьому додатково спалюється 300 калорій на день і поліпшується самопочуття.

Такий високотехнологічний підхід, у якому пріоритетним є комфорт співробітника на роботі, визнаний одним із найкращих способів підвищення продуктивності праці.

Читайте також:

Як працювати стоячи та бути більш здоровим

Шолом для роботи в шумному офісі — новинка від українського дизайн-бюро

Кабіни сенсорної реальності як ліки від стресу

Comments   

загрузка...