• Браслети Pandora завжди в моді

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 30 квітня 2018 року

браслет Pandora

ⓅБраслети вже не є символом високого статусу жінки. Їх володаркою може стати кожна леді. Зараз великою популярністю серед дівчат і жінок користуються браслети Pandora.

Незаперечний плюс таких виробів у тому, що вони гармонійно виглядають з будь-яким стилем одягу, а найбільш приємне – жінка може сама зібрати такий аксесуар в залежності від індивідуальних смакових переваг.

Браслет

Браслет з історією

Браслети носили жінки не тільки для того, щоб виглядати стильно і красиво. Деякі вироби служили оберегом. Через деякий час браслет вважався символом багатства: чим дорожчий виріб, тим вищий соціальний статус жінки. Для створення таких прикрас використовувалися тільки вишукані і дорогі матеріали.

Частково таке смислове навантаження збереглося і сьогодні. Вироби, вироблені із застосуванням дорогих каменів і металів, є ознакою заможності жінки. Деякі з таких аксесуарів володіють цілющими властивостями і виконують роль оберегів.

Браслети також можуть навіювати спогади про яку-небудь важливу подію з життя леді. Така ідея була реалізована відомою компанією «Пандора», де жінки можуть зібрати браслет своєї мрії з намистин самостійно.

Зараз браслети «Пандора» https://silvers.in.ua/ пропонуються срібні, позолочене срібло, шкіра і текстиль. На них нанизують підвіски або намистини-шарм. Прикраси можуть мати різну формою і колір. Їх тематика буває дуже різноманітна:

  • природа;
  • кохання;
  • тваринний світ;
  • візерунки;
  • числа і букви;
  • професії.

Послідовність, тип і кількість таких елементів можна без проблем міняти.

срібний аксесуар

Умійте правильно носити аксесуари!

Браслети, як правило, носять на зап'ясті правої руки. Парні прикраси є винятком, оскільки їх надягати слід на два зап'ястя. Дуже рідко браслети носяться на лівій руці замість годинника. Поєднання даних аксесуарів вважається моветоном.

Під час вибору цього аксесуара важливо враховувати розмір руки. Для мініатюрного зап'ястя підходять акуратні вироби. Якщо рука велика, тоді варто вибирати широкі браслети. Це пов'язано з тим, що на тлі такого зап'ястя вузькі прикраси будуть малопомітними.

Щоб виглядати красиво, слід підбирати браслет під стиль і колір одягу.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...