• Сантехніку вибирай уважно і не матимеш проблем

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 6 червня 2018 року

ⓅСтатистика, котра, як вважається, знає усе, наголошує: людина витрачає на спілкування з сантехнічним обладнання десь біля двох з половиною років життя. Це, звичайно, немало. Оптимальний строк служби керамічного сантехобладнання 10-15 років, а то й більше років. Придбання такого обладнання має виконуватись тільки після того, як добре в ньому розібрались.

Географія країн-виробників сантехніки, яку пропонує вітчизняний ринок, надзвичайно різноманітна і широка. Вибирати є з чого, головне, щоб вибір був правильним, бо, як розумієте, виробники, а, значить, товари можуть бути різними: перевіреними і маловідомими, якісними і не дуже.

Як унітази, так і раковини схожі лише на перший погляд. Так може думати тільки необізнаний покупець. Найкраще в сантехнічних товарах розбираються виробники та інші спеціалісти, на допомогу котрих можуть розраховувати клієнти, які місцем покупок обирають саме Інтернет-магазин сантехніки Еспо.

Матеріали для виготовлення сантехнічних виробів

Вироби сантехнічного використання, тобто біде, унітази, пісуари та раковини, виготовляються з сантехнічного фаянсу та фарфору. Санфаянс відрізнять більш гладкою та твердою поверхнею. Йому характерна менша пористість, а також більш низьким коефіцієнтом водопоглинання, а, значить, і меншим поглинанням бруду та запахів.

За твердженням спеціалістів, сантехнічний фарфор відрізняється більшою стійкістю до ударів у порівнянні з санфаянсом. Споживач цього практично не помічає, бо, якщо на той же унітаз впустите важкий предмет, постраждають обидва вироби.

За зовнішнім виглядом обидва матеріали схожі, оскільки вони покриваються емалями або глазурями різних кольорів. Стандартна кольорова гама – до 10 кольорів. За зовнішніми ознаками помиляються при визначення сан фаянсу чи сан фарфору навіть спеціалісти. При покупці продавець має подивитись в документацію, де є всі дані.

Класифікація сантехніки

Всю наявні на ринку сантехнічні вироби класифікуються:

  • За способом підключення до каналізації – злив може бути вертикальним, горизонтальним чи косим. Враховувати це треба, бо в кожним умовах підключення буває своїм.
  • За способом приведення зливного пристрою в дію – воно буває витяжним чи нажимним.
  • За способом наповнення – найбільш звичними є прилади з боковим заповненням. Вода може поступати і знизу. Таке заповнення відрізняється безшумністю.
  • За особливостями конструкції – найчастіше бачки й самі унітази виготовляються окремо, в тому й встановлюються окремо. Переваги – відстань від бачка до підлоги на 10-15 см менша, ніж у роздільних типів.
  • За вартістю – широкий вибір, від бюджетних варіантів – до ексклюзивних. При низькому розташуванні діверок сантехнічної шафи краще встановлювати моноблок, бо роздільний унітаз не може бути встановленим.

Коротше: на сучасному ринку можна вибрати сантехнічні вироби для кожного конкретного випадку його монтажу. Головне, щоб покупець мав чітке представлення про місце, а вже з допомогою спеціалістів магазину буде зроблений правильний вибір.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...