• Як правильно вибрати чоловіче взуття

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 24 травня 2018 року

ⓅНапевно, не знайдеться людини, яка б не погодилася з тим, що до свого здоров'я потрібно ставитися дбайливо. Знаменитий полководець Олександр Суворов говорив, що голову необхідно тримати в холоді, шлунок у голоді, ну а ноги, природно, в теплі. І дійсно, на ступнях ніг знаходиться величезна кількість нервових вузлів і закінчень, які мають взаємозв'язок з усіма частинами нашого тіла.

Але саме ноги в зимовий час страждають в першу чергу. Переохолодивши ноги декілька разів, можна з упевненістю сказати, що похід на лікарняний вам забезпечений. Особливо це стосується чоловіків. Для них, взагалі, переохолодження є досить критичним. Тому чоловіки намагаються підібрати взуття якомога зручніше і тепліше. Кому, як не їм, знати, що від цього залежить не тільки стабільність їх здоров'я, а й благополуччя всієї родини.

чоловіче взуття

Сьогодні у продажу є величезний вибір всілякого чоловічого взуття різного фасону. Але тут відразу виникає питання: якому виду взуття віддати перевагу? Адже воно повинно бути не тільки теплим, але і мати цілком презентабельний вигляд. В цьому випадку рекомендується звернути увагу на чоловічі зимові та демісезонні черевики та чоботи.

Якщо ви до цього часу спантеличені цим важливим питанням, то рекомендуємо магазин «Marigo». На сайті https://marigo.com.ua/ru/muzhskaya-obuv/botinki/za для вас представлений величезний асортимент чоловічого взуття на будь-який смак. У цьому різноманітті вибору непогано було б звернути особливу увагу на шкіряні і замшеві чоловічі черевики на овчині абож з утеплювачами з інших матеріалів.

Одним із найкращих варіантів, який ідеально підходить для міських умов, є шкіряні черевики. Вони відмінно тримають тепло і не пропускають вологу, коли на вулиці дощова погода. При цьому вони мають такий елегантний зовнішній вигляд, що підходять навіть для походів до театрів і музеїв.

замшеві черевики

Ще один з популярних варіантів – це замшеві черевики. Виглядають вони бездоганно. Правда, такі черевики мають один недолік: підвищена сприйнятливість до вологи. Тому їх краще носити в суху погоду.

Ну а в сильні морози рекомендується взуватися в черевики на овчині. Завдяки овечій вовні вони відмінно зберігають тепло і гріють ноги навіть в найлютішу холоднечу. Серед яскравих представників таких моделей найбільш виділяються вироби фірми: Ermenegildo Zegna, BALLY, Gucci і Calvin Klein.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...