• Критерії вибору дитячих кросівок

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 22 травня 2018 року

Кросівки

ⓅКросівки, спочатку були створені для занять спортом, але сьогодні вони також стали улюбленим повсякденним взуттям. Майже у кожного можна зустріти гардеробі цей зручний вид взуття. Звичайно, не проходить без кросівок і дитинство. Як правило, дитина знайомиться з ним задовго до того, як вони знадобляться їй для уроків фізкультури – поряд з черевиками і сандалями вони займають VIP-місця на взуттєвих полицях малюків.

Як і у випадку з будь-яким іншим взуттям, важливо не робити помилок при виборі. Якщо кросівки призначаються для повсякденного носіння, слід орієнтуватися на загальні правила, а якщо для занять будь-яким видом спорту або туризмом, потрібно звернути увагу на деякі інші додаткові моменти. Далі наведемо корисні поради, а вивчити різні моделі допоможе магазин Modadity.com.ua. На цьому сайті можна придбати різноманітні моделі для дівчаток і хлопчиків.

дитячі кросівки

Правила вибору дитячих кросівок

Кросівки для повсякденного носіння максимально наближені за фасонами до черевиків і туфель. Вибираючи їх, важливо звертати увагу, щоб вони мали наступні особливості:

  • анатомічну підошву з внутрішньої сторони, тобто мали невелику випуклість у середній частині;
  • фактурну неслизьку підошву із зовнішнього боку, в міру товсту і гнучку;
  • жорстким задником, фіксуючим ногу, але щоб не тиснула на неї.

Пара вважається відповідною за розміром, якщо спереду між великим пальцем і краєм виробу залишається 1,5-2 см, між п'ятою і задником щільно поміщається вказівний палець, а при натисканні на носок зверху утворюється невеликий прогин. Також необхідно переконатися, щоб взуття ніде не тиснуло і не терло. Якщо ноги між собою дещо відрізняються за розміром, орієнтуватися потрібно на ту, яка більша.

спортивні кросівки

Особливості вибору спортивних кросівок

Спортивне взуття покликано чітко тримати стопу, тому передбачає супінатори і жорсткий задник, але з м'якою накладкою, адже важливо зберегти і комфорт. Для кожної дисципліни спорту існують свої моделі, які розробляються відповідно до особливостей рухів. Так, вироби для ігрових видів спорту мають укріплені бічні частини, при цьому, наприклад, баскетбольні кросівки високі і чітко тримають стопу, футбольні – наявність шипів на підошві, що підсилює зчеплення із землею.

Взуття для бігу характеризується гнучкою, але в той же час досить товстою, особливо в області п'яти, підошвою, що забезпечує хорошу амортизацію. Проте важливо навчити дитину приземлятися не на п'яту, а на середину стопи, щоб не створювалося зайве навантаження на колінні суглоби і взагалі на все тіло. Незважаючи на більш переконливий вигляд, бігові кросівки є найлегшими, особливо якщо мова про моделі для спринтерських дистанцій. Туристичні варіанти відрізняються вираженою рифленою підошвою, виробляються з дихаючих, але практичних матеріалів, найчастіше стійкі до вологи і забруднень.

Якщо дитина-спортсмен вважає за краще і поза занять носити кросівки, їй потрібно купити як мінімум дві пари, оскільки спеціалізовану не рекомендується надягати часто, через те, що ноги в ній розслабляються. Плюс у будь-якій товстій підошві з часом утворюються поглиблення, що не дозволяє зберігати правильне положення стопи. Перед купівлею потрібно дати дитині пройтися і пробігтися - взуття повинно бути зручним.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...