• Оздоровлення на термальних водах в Берегово

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 червня 2018 року

Відпочинок на термальних водах

ⓅЦілющі властивості термальних вод відомі дуже давно. В Україні одним з кращих місць для відпочинку на термальних водах є Берегово, розташоване в Закарпатській області. Тут щороку можна спостерігати величезну кількість приїжджих туристів, які хочуть поправити своє здоров'я і отримати заряд бадьорості і гарного настрою.

 За допомогою термальних вод можна позбутися від безлічі захворювань, тому все більше людей вважають за краще організовувати на таких водах своє дозвілля. Відпочинок Берегово якнайкраще підходить для оздоровлення завдяки тому, що тутешні води відрізняються високим ступенем мінералізації. Завдяки цінним властивостям цих вод багато людей змогли позбутися від хвороб серця і судин, від варикозу і остеохондрозу.

 Кращі басейни Берегово

 У Берегово ви можете відпочити в чудових басейнах, розташованих просто неба і наповнених чудодійними лікувальними водами. Найбільший басейн ви можете зустріти на базі "Закарпаття". Джерелом води тут є гейзер, в будь-який час року він дає воду з температурою близько 50 градусів. Тому відпочивати в басейні ви можете і взимку, і влітку - цілющі властивості води від цього не зміняться.

Плата за перебування в басейні стягується за кожну годину, що дозволяє вам з точністю планувати власний відпочинок на термальних водах. Для тих туристів, які зупинилися на базі "Закарпаття", передбачений спеціальний тариф. Один з басейнів, взимку накривається і перетворюється в своєрідні "турецькі" лазні. Хороший басейн з термальними водами ви можете зустріти і на території комплексу "Жайворонок".

Де можна зупинитися в Берегово?

Якщо ви вирішили відвідати Берегово, то вам зовсім не обов'язково жити на одній з баз відпочинку або знімати номер в готелі. Оскільки багато місцевих жителів здають тут житло в оренду, ви можете скористатися їх послугами, з комфортом розташувавшись в класичному закарпатському будинку. Зверніть увагу, що напередодні свят ціни на оренду житла значно зростають, тому беріть це до уваги під час планування власного відпочинку. Під час заселення в пропонований місцевими жителями будинок обов'язково впевніться, що в ньому є гаряча вода і всі комунікації працюють належним чином.

Іноді можна зустріти негативні відгуки про рівень сервісу "Закарпаття". Якщо вас дійсно не влаштовує тутешнє обслуговування - ви завжди можете поїхати на іншу базу або в розташоване неподалік село Косонь, в якому також створені відмінні умови для оздоровлення за допомогою термальних вод.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...