• Чому варто відмовитися від використання пластикових соломинок

  • Четвер, 10 травня 2018 року

Пластикові соломинки, які часто використовуються для подачі коктейлів або інших напоїв, — небезпечне пластикове сміття, яке швидко потрапляє у харчовий ланцюг. Сумно не тільки те, що соломинки після пиття одразу ж викидають, але й те, що часто їх отримують споживачі, яким вони абсолютно не потрібні.

Один із найпоширеніших видів пластикових відходів — це саме пластикові соломинки. Вони повсюди в містах та на пляжах. Як тільки це сміття потрапляє в морську екосистему, його з'їдають риби та птахи, що вважають його їжею, повідомляє MNN.

Такі трубочки є необов'язковою зручністю, вони використовуються один раз — коли потрібно випити прохолодний напій — і потім одразу ж стають сміттям, яке зберігається в навколишньому середовищі протягом десятиліть.

Один із членів Асамблеї штату Каліфорнії представив законопроект, що вимагає від деяких харчових установ давати пластикову соломинку тільки тоді, коли її попросить клієнт. Цей законопроект не стосується ресторанів швидкого харчування та інших подібних закладів.

Член Асамблеї Ян Кальдерон повідомив, що хоча закон не заборонить використання пластикових соломинок, він зможе обмежити їхнє використання. Кальдерон посилається на дані про те, що тільки у США кожного дня викидають 500 мільйонів соломинок, подібна картина спостерігається і в інших країнах.

Менше соломинок = менше відходів

Існує особлива організація під назвою The Last Plastic Straw («Остання пластикова соломинка»), яка закликає припинити нераціональне використання соломинок і спонукає людей зробити для цього деякі прості кроки:

«У барах і ресторанах просто скажіть "соломинка не потрібна". Поділіться своїм відповідальним ставленням з іншими: заохочуйте свій улюблений ресторан або бар давати соломинку тільки на прохання клієнта і використовувати компостуємі або багаторазові варіанти — альтернативу пластику. Ми просто просимо вас скоротити витрати, що призведе до скорочення кількості відходів, зокрема соломинок».

Бари та ресторани можуть проявити активність у такий спосіб:

  • видавати соломинки лише на прохання відвідувачів;
  • замінити пластикові соломинки на компостуємі або багаторазові;
  • позбутися соломинок взагалі.

Якщо вам дійсно подобається використовувати ці зручні трубочки, є два чудових способи, як робити це з меншою шкодою для навколишнього середовища. Перший і найкращий із них — використовувати багаторазові соломинки, які можна мити разом із посудом. Вони зроблені з нержавіючої сталі або скла, бувають різних розмірів, а деякі чудернацько прикрашені. Другий варіант — паперові одноразові соломинки. Часто вони пофарбовані в яскраві кольори або покриті орнаментами. Існують також соломинки із переробленого паперу.

Іноді соломинка не так вже й необхідна, а іноді її можна замінити доступним і більш екологічним аналогом, що принесе користь здоров'ю споживачів і навколишньому середовищу.

Читайте далі:

Русалки ненавидять пластик: зворушливий фотопроект художника Бенжаміна Вонга

Pentatonic створює сучасні предмети домашнього побуту зі сміття

П'ятирічний хлопчик очищає пляжі Ірландії від сміття: історія маленького героя

Найяскравіші знімки та соціальна реклама про забруднення планети

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...