• П'ятирічний хлопчик очищає пляжі Ірландії від сміття: історія маленького героя

  • Вівторок, 24 квітня 2018 року


П'ятирічний хлопчик на ім'я Чарлі Гамільтон-Купер любить природу і тварин. Дізнавшись про те, що пластик потрапляє в океан і вбиває його мешканців, він вирішив взяти справу у свої руки: очистити пляжі Північної Ірландії від сміття.

Чарлі Гамільтон-Купер (Charlie Hamilton-Cooper) живе в Ко-Даун, Північна Ірландія. Коли Чарлі було всього 4 роки, він випадково почув, як його батьки обговорюють згубний вплив пластику та іншого сміття, що вбиває жителів морів, океанів та берегових ліній. Тоді він вирішив, що повинен щось зробити, щоб уберегти природу.

У березні 2017 Чарлі почав прибирати пляж, і тепер його неможливо зупинити! Він робить надзвичайну справу, яка, як він сподівається, надихне і спонукає інших робити те ж саме.

Його батько, Джонатан Гамільтон-Купер, каже, що Чарлі дуже хвилює життя морських мешканців:

«Одного разу він зайшов до кімнати, коли ми обговорювали статтю, у якій було написано про пластик у морях. І Чарлі виявив до цього неабияку цікавість. Він був дійсно стурбований тим, як пластик шкодить рибам і тваринам, і захотів чимось допомогти».

Із того часу 5-річний Чарлі, який отримав прізвисько Little Litter Hero («Маленький борець зі сміттям»), витрачає свій вільний час на прибирання небезпечного сміття із пляжів по всій Північній Ірландії.

Він уже взяв участь у 24 організованих очистках пляжу і часто запитує своїх батьків, чи може він зі своєю палицею для збору сміття піти «на роботу» найближчого вихідного дня.

Під час своїх походів Чарлі знаходить серед сміття на узбережжі навіть сигнальні ракети та сильнодіючі ліки, що відпускаються за рецептом. Якось він зібрав майже 100 рибальських рукавичок, а одного разу — 50 мішків із собачими екскрементами.

Сьогодні в місті Ко-Даун про Чарлі знають усі. Він віддано продовжує свою роботу з очищення берегових ліній і вважає, що цей час витрачений не даремно.

На питання, чому він хоче продовжувати це робити, Чарлі відповідає: «Тому що всі тварини можуть загинути. Черепахи можуть сприйняти повітряні кулі у воді за медуз та з'їсти їх».

Нещодавно Чарлі був удостоєний громадської нагороди Live Here Love Here у Белфасті. Він виграв приз Newry Morne і Down Litter Heroes та спеціальну премію волонтера за свою роботу.

Читайте також:

Місія бути людиною: британець зі своєю собакою очищає узбережжя від сміття

11-річний Коннор Берріхілл надихає людей очищати узбережжя від сміття

Жінка зібрала мільйон недопалків — історія однієї Леді

Сучасне захоплення плогінг — спорт разом із прибиранням сміття

«Русалки ненавидять пластик»: зворушливий фотопроект художника Бенжаміна Вонга

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...