Неділя, Бер 7, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Нова технологія будівництва одноповерхових будинків із цементу усього за 1 день (ВІДЕО)

Субота, 12 вересня 2020 року

За даними World Resources Institute's Ross Center, більше 1 мільярда людей у всьому світі не мають власного житла. Некомерційна компанія New Story — одна з тих, які працюють над вирішенням цієї проблеми. У ній розробили метод 3D-друку, який допоможе забезпечити якісним житлом мешканців багатьох країн, що розвиваються.

Співпрацюючи з будівельною компанією ICON, New Story розробили метод 3D-друку одноповерхових будинків із цементу. Будинки легко відтворюються та їх можна повністю «роздрукувати» за 12—24 годин, що зовсім небагато, враховуючи масштаб споруди, повідомляє Springwise.

Ідея 3D-друку будинків не нова. Але, за словами Джейсона Балларда (Jason Ballard), одного із засновників ICON, інші нині існуючі подібні будинки або неможливо створити на обраному місці, або їхній дизайн не настільки привабливий. Для створення будинків ICON використовує портативний принтер Vulcan, також розроблений компанією. Їхній новий метод є практичним рішенням, і його можна застосовувати навіть у віддалених районах.

«Безпечний дім — це основа для сімей, які завдяки йому зможуть більше часу приділяти отриманню доходів, що гарантує поліпшення якості життя та можливість відкладати кошти на майбутнє. Коли у родині є чиста вода, належна санітарія, бетонна підлога і міцний дах, різко зменшується захворюваність. Діти, що живуть у безпечних будинках, відвідують школу частіше, ніж діти з неблагополучних регіонів. Краща відвідуваність означає, що діти не залишаться неосвіченими і в майбутньому зможуть знайти гідну роботу», — кажуть творці ICON.

На даний час ICON може надрукувати будинок площею 60 м за $10 тис. Однак у майбутньому компанія планує знизити витрати до $4 тис. на будинок. Згідно ICON, 3D-друковані будинки продукують мінімальні відходи та значно скорочують витрати на будівництво.

ICON вже надрукували пробний будинок і тепер тестують різні матеріали й конструкції.

Перспектива друку будинків може дозволити кожній спільноті розробити свій власний стиль житла, не збільшуючи витрат виробництва. New Story та ICON доводять, що високотехнологічне житло не повинно бути дорогим.

Перший 3D-друкований будинок створили і в Україні — він є енергонезалежним і сучасним.

Comments   

загрузка...