• Відпочиньте в пересувному будиночку, розташованому у секретному місці

  • Вівторок, 5 червня 2018 року

Стартап із Бельгії розробив концепцію Slow Cabins, яка дозволяє людям на деякий час вирватися з метушливого потоку сучасного життя та відновити зв'язок із природою в пересувному будиночку для відпочинку. Будиночок розміщується в тимчасових секретних місцях, а його місце розташування стає відомим тільки після бронювання, повідомляє Springwise.

Дозволити людям тимчасово уповільнити свій темп життя, зняти стрес і відпочити на природі — основна ідея Slow Cabins. Будиночок спроектований як екологічно чисте житло для пар або сімей, і розташовується у сільському оточенні, що допомагає користувачам зануритися у спокійну атмосферу. У разі потреби його можна перемістити в інше місце, зберігши секретність розташування.

Ці крихітні будиночки є екологічно чистими. На даху встановлені сонячні панелі, енергія від яких запасається в батареях. Також передбачені збір та фільтрація дощової води для використання в побуті. Підлоги зроблені з дерева, є сухий туалет. Взимку можна розпалювати дров'яну піч, яка нагріває житло.

Із великих вікон відкривається вид на околиці. Аби ніщо не відволікало людини від насолоди природою, у Slow Cabins немає телевізора і Wi-Fi.

Будиночок оснащений інтелектуальним дисплеєм, який показує користувачам дані про споживання енергії та використання води. Це потрібно для того, щоб чітко усвідомлювати вплив на навколишнє середовище.

Під час бронювання пересувного будиночка можна отримати поради щодо планування проведення часу в околицях. Також можна взяти на прокат велосипеди, замовити спа-процедури та ін. Гості можуть замовити кошики сезонних харчових делікатесів, приготованих місцевими фермерами, які доставлять у житло. Ціна на проживання в будиночку становить $210 — для пари, $222 — для сім’ї, та $355 — для зустрічі невеликою компанією.

Сервіс Slow Cabins на даний час надає декілька будиночків у секретних місцях у Бельгії, а також планує розширювати дію послуг у інших країнах Європи.

Читайте далі:

Створено міні-будинок Ecocubo для комфортного відпочинку на природі

Жителі Нью-Йорка медитують у пересувному автобусі-студії

Ліки від стресу: створено кабіни сенсорної реальності Sensory Reality Pod

10 найкращих місць для екотуризму у 2018 році

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...