• Створено «розумний» одяг, який попереджає про проблеми із серцем

  • П'ятниця, 25 травня 2018 року

У США створили «розумний» одяг, який контролює серцебиття користувача та попереджає про появу серцевих захворювань, повідомляє Springwise.

Вимірювання показників частоти серцевих скорочень застосовується в багатьох інноваційних розробках. Наприклад, американські інженери створили безконтактний метод контролю артеріального тиску, частоти серцевих скорочень і дихання. Вони знайшли спосіб вимірювати ці життєво важливі ознаки на відстані. Це означає, що для збору даних не потрібно будити пацієнтів.

Іншим подібним винаходом став переносний пристрій, який відслідковує стрес і допомагає позбутися від нього. Це робиться шляхом контролю частоти серцевих скорочень користувача й інших чинників.

Але Emglare пішла далі й створила «розумний» одяг із вбудованими датчиками. Вони відстежують серцевий ритм користувача у режимі реального часу.

Лінія одягу на даний час складається зі стандартних і спортивних бюстгальтерів для жінок та майок і спортивних футболок для чоловіків. Усі ці предмети можна заряджати за допомогою бездротової мережі. Це дозволяє вимірювати частоту серцевих скорочень користувача незалежно від його активності.

Одяг зручний і простий у використанні. Для отримання даних користувачі повинні підключити смарт-одяг до мобільного додатку, після чого з'явиться доступ до широкого спектру інформації. Додаток відображає статистику серцебиття щодня і щотижня та показує поточний стан серця.

Крім того, якщо виявлена ​​більш висока частота серцевих скорочень, ніж зазвичай, додаток надсилає повідомлення. Він може також повідомляти про цей випадок лікарям, друзям або родичам. Користувачі можуть вказати свої переваги щодо конфіденційності: вибрати, якою інформацією варто ділитися із сім'єю, друзями або лікарями, а яка є особистою. Додаток зберігає дані, що полегшує для користувачів перегляд їхньої історії ЕКГ.

Велика Епоха вже повідомляла раніше про застосування нових технологій для створення одягу. Наприклад, про «розумну» шапку, яка допомагає водієві не заснути за кермом.

Існують й інші подібні винаходи у сфері технології та медицини: «татуювання», що попереджає рак шкіри, наклейка, яка підказує, що пора випити води, а також датчик, покликаний зменшити кількість травм на робочому місці.

Читайте далі:

Створено революційне крісло-коляску, що дозволяє забути про проблему пересування

Тренуйтеся та заряджайте свій гаджет: у США створено текстильну біобатарею

Крихітний датчик, прикріплений до зуба, зможе надсилати інформацію про здоров'я

Порахувати калорії за фото: французи створили додаток Foodvisor

Створено камеру, яка допоможе сліпим бачити фотографії

Іграшкова канарейка повідомляє про стан повітря навколо дитини

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...