Середа, Жов 28, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розчинна упаковка дозволяє зменшити будівельні відходи (ВІДЕО)

П'ятниця, 10 липня 2020 року

Екологічно стійка компанія зі Швеції представила розчинну упаковку D-Sack, яка є альтернативою мішкам для цементу. Винахід дозволить значно скоротити будівельні відходи.

Упаковка розроблена компанією BillerudKorsnäs у тісній співпраці з LafargeHolcim. У мішалку можна завантажувати бетон безпосередньо разом із мішком, який там розчиниться. Такі його властивості допоможуть зменшити кількість відходів протягом усього процесу будівництва.

D-Sack було розроблено спеціально з урахуванням можливості розкладання у воді під механічним впливом змішувача. Мішок досить міцний, аби витримати різні навантаження при перевезенні. Після заповнення сухим цементом його можна транспортувати до пункту призначення або залишити на зберігання протягом тривалого періоду часу.

Головна відмінність даного винаходу в тому, що він має екологічні переваги. Перевірений Шведським інститутом екологічних досліджень IVL, D-Sack є клімат-позитивним продуктом. Шляхом усунення забруднення, відходів і зменшення часу, необхідного для утилізації сміття, він допомагає створити більш безпечне, більш екологічно стійке та ефективне робоче середовище.

 

Як повідомляється на офіційному сайті BillerudKorsnäs, у 2015 році їхній винахід завоював нагороду Pulp & Paper International за інновації у сфері екологічно безпечної упаковки. Судді відзначили, що «D-Sack розглядає екологічну безпеку всебічно, не обмежуючись інноваціями у сфері переробки відходів або біорозкладаності матеріалу, а враховуючи увесь життєвий цикл продукту».

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що міцна й безпечна упаковка з кокосових горіхів прийде на зміну пластику.

Читайте далі:

Відвідувачі супермаркету в Англії протестують проти непотрібної упаковки: акція Plastic Attack!

Іграшки з картонних коробок для дітей-біженців: незвичайна дизайнерська ідея

Створено біорозкладаний матеріал Finite, який замінить бетон

Comments   

загрузка...