• Усі переваги і недоліки депіляції та епіляції

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 23 травня 2018 року

депіляція

ⓅДля видалення небажаного волосся використовуються епіляція і депіляція. Багато людей вважають ці два слова синонімами, але між ними є істотні відмінності. Депіляція – це метод, де видаляється лише видима частина, а волосяна цибулина залишається неушкодженою. Епіляція, в свою чергу, робить прямий вплив на волосяний мішечок.

Депіляція – дешево і швидко

Зараз найбільшим попитом користується метод депіляції. Він має доступну ціну і виконується дуже швидко. Проведення епіляції займає більше часу. Та й коштує така процедура дорого.

Депіляція передбачає використання бритви, крему-депілятору, пінцета, воску, смол та ін. Щоб видалити видимий волосяний покрив, більшість людей застосовує бритву. Цей метод є малоефективний, оскільки вже на наступного дня з'являються колючки.

Позбутися від небажаного волосся надовго допомагає воскова депіляція. Спочатку на шкіру наноситься гарячий віск для депіляції, після чого на нього кладеться спеціальний папір або тканина і... Спеціаліст різким ривком видаляє волосся. Такий спосіб вважається ефективним, оскільки шкіра залишається гладкою протягом 2-4 тижнів. Теплий віск для депіляції не рекомендується наносити людям з цукровим діабетом, індивідуальною непереносимістю компонентів, варикозним розширенням вен.

Вплив на волосяний мішечок

Багато жінок бажають позбутися зайвої рослинності надовго. Для цього їм слід провести епіляцію. Така методика підходить далеко не всім. Одні жінки можуть бути від неї в захваті, інші – розчаруватися.

Електроепіляція

Електроепіляція

Суть методу полягає у руйнуванні волосяного мішечка розрядом електричного струму, який проходить крізь тонку голку. До плюсів процедури можна віднести універсальність. Вона здатна видалити як темні, так і світлі або сиве волосся. Недолік електроепіляції в тому, що вона викликає болісні відчуття. Та й є ризик вростання волосся в шкіру.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція https://virtus.ua/lazernaya-epilyatsiya/ є сучасним способом видалення волосся. Вона передбачає руйнування волосяних мішечків, що містять меламін. До плюсів лазерної епіляції можна віднести меншу болючість. Крім того, вона не провокує запалення фолікула і вростання волосків. Її рекомендується проводити людям, у яких світла шкіра і темний волосяний покрив.

Від проведення цієї процедури потрібно відмовитися при вагітності, цукровому діабеті, екземі, варикозному розширенні вен.

Фотоепіляція

Для проведення фотоепіляції використовується високоенергетична імпульсна лампа. Перед її застосуванням на шкіру наноситься спеціальний гель, що запобігає опікам. Ця процедура не викликає болю. Вона підходить для всіх типів шкіри за винятком світлого і сивого волосся. До недоліків можна віднести її високу вартість. Відмовитися від проведення фотоепіляції слід діабетикам та вагітним жінкам. При наявності екземи та варикозного розширення вен вона також не рекомендується.

ЕЛОС-епіляція

ЕЛОС-епіляція – це ультрасучасний метод епіляції, який передбачає використання електричного струму і світлової енергії. Спочатку шкіра обробляється спеціальним гелем, після чого на неї направляється випромінювання апарату. Підходить ЕЛОС-епіляція для всіх типів волосся і шкіри. До мінусів можна віднести дорожнечу і тривалість сеансів (3-12). Такий спосіб позиціонують в салонах як безболісний, але багато жінок так не вважають. При наявності фоточутливості, екземи, варикозного розширення вен і вагітності від процедури варто відмовитися.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...