• Що собою представляє офсетний друк?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 червня 2018 року

ⓅСьогодні офсетний друк широко використовується не тільки в книгодрукуванні, а й для виробництва рекламної продукції. Застосування цієї технології дозволяє отримувати зображення відмінної якості з дуже високою деталізацією. Можна друкувати на різних видах паперу, що істотно розширює можливості виробництва.

У процесі друкування фарба переноситься на папір за допомогою офсетного циліндра, тому при такому перенесенні повністю відсутня дзеркальність. Ще однією важливою перевагою такого методу є висока швидкість його виконання, і за короткий проміжок часу можна отримати дуже велику кількість уже готового друкованого продукту. Через таку високу швидкість нанесення зображення, цей вид друку застосовують при виробництві великих тиражів рекламних листівок, календарів, каталогів і тому подібних виробів.

Деякі особливості технології офсетного друку та універсальність його застосування

Обладнана за останнім словом техніки поліграфія Wolf може запропонувати замовнику послугу офсетного друку листівок, журналів, календарів та іншої продукції. Багато клієнтів поліграфії, бажаючи отримати якісний продукт і при цьому заощадити, замовляють саме офсетний друк, адже при значному тиражі її вартість буде дуже доступною, а якість незмінно високою.

Офсетний друк продовжує залишатися все таким же популярним, як і раніше, адже використовувати його можна для отримання і чорно-білих, і кольорових зображень. Навіть сама незначна деталь картинки буде чіткою і виразною. Всі відтінки при цьому передаються дуже природно завдяки використанню особливих фарб Pantone. Після нанесення зображення на певний вид паперу його можна захистити, застосувавши ламінування, або зробити більш привабливим за допомогою нанесення спеціального лаку, що робить поверхню глянсовою.

Таку якість дуже люблять використовувати сучасні дизайнери, які розробляють логотипи і фірмові знаки. Адже при застосуванні такої технології є можливість максимально точно підібрати колір, що дозволяє зробити продукт дуже оригінальним і пізнаваним.

Сьогодні офсетний друк завдяки всім своїм первагам часто використовується при просуванні товарів або послуг на ринку, адже виготовлений таким методом друкована рекламна продукція виходить дуже барвистою, такою, що запам'ятовується і порівняно недорога.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...