• Критерії вибору самокату

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 4 липня 2018 року

ⓅЗараз без зусиль можна знайти якісні самокати, розраховані на всі вікові категорії, починаючи від дітей, а також для підлітків і для дорослих. Бувають електросамокати, а також самокати, розраховані на інерцію і призначені для виконання трюків різної складності. Якщо купуєте самокат дитині, то вибір впаде на двох і триколісні моделі.

По суті, триколісний самокат – це наступний після коляски засіб для пересування дитини. Якщо раніше всі її прогулянки проходили в колясці, то тепер настав час для більш самостійних переміщень. І саме триколісний самокат досить стійкий, щоб купити його для дитині починаючи вже з 2-х років. Крім того, така конструкція: коли два колеса попереду, а одне – ззаду, не дасть дитині перевернутися, а катання розвиватиме у малюка почуття координації рухів, навчить тримати рівновагу. Ну а для найменших малюків є спеціальні 4-х колісні самокати.

Коли дитина підросте, їй впору буде пересідати і на двоколісний самокат. Прогулянки на ньому – це здорове проведення часу, що покращує здоров'я за рахунок активного руху і свіжого повітря. Часто діти на самокатах влаштовують змагання, а це сприяє налагодженню комунікативних здібностей, поліпшується фізична міцність дитини. У подібних іграх діти уявляють, що це у них змагання як на машинах у дорослих, і це приводить їх в ще більший захват. При покупці дивіться на показники міцності, а також на вагу конструкції.

електросамокат

Кращим вибором будуть легкі самокати з алюмінієвою рамою. А передові технології, незважаючи на незначну вагу самокату, залишають його безпечним та стійким. Слід враховувати, що пластмасові колеса – це вкрай поганий амортизатор, проте гумові зроблять так, що навіть на нерівній дорозі неприємні стрибки будуть не такими жорсткими. Моделі з гумовими колесами коштують дорожче, ніж з пластмасовими, проте активні поїздки вашої дитини будуть проходити з комфортом. Важливою перевагою самокатів є їх компактність. Вони не віднімуть багато місця ні в квартирі, ні на дачі, їх легко транспортувати, заходячи з ними і в автобус і в магазин.

самокат

Самокати «дорослих» моделей розраховані на більшу вагу (до 130 кг), і відповідно – на значні навантаження. Від дитячих відрізняє також більший діаметр надувних покришок, а рама – алюмінієво-сталева. Також цікава пропозиція – це електросамокат. По суті – це полегшена версія мотоцикла або мопеда. Але розташований в їх задній частині мотор дозволяє розвивати швидкість до 25 км/год. Від нього немає шкоди екології, і поводитися з ним просто – так можна зарядити його на роботі і потім повертатися додому, не звертаючи увагу на пробки. Все дуже просто: для нього не треба отримувати водійські права або реєструвати.

Відмінний вибір найкращих електросамокатів і дитячих, і дорослих в онлайн магазині Inokim. Пропозиція від передового виробника: Inokim mini, Inokim Light 2, Inokim Quick 3, Inokim OX. Це надійні електросамокати із доставкою по всій Україні за вигідними цінами, без переплат. Наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання. Також ви можете оформити покупку в режимі онлайн

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...