• Львів — перлина нашої країни

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 17 червня 2018 року

місто Львів

ⓅПобувати в Україні і не відвідати казкове місто Львів — це буде найбільша помилка вашої подорожі. Яке насправді красиве, незвичайне, самобутнє місто, з особливою культурою і проникливим романтизмом.

Тут просто неймовірна кількість ресторанчиків, дуже колоритних кав'ярень, пекарень та іншого. Тут є чудові музеї, особливо: музеї шоколаду, музей пива, музей кави і ще безліч інших.

З проживанням тут проблем точно не виникне, можна заплатити зовсім небагато, від п'ятнадцяти доларів за ліжко в будь-якому міні готелі або хостелі, а в готелі з декількома зірками за двомісний номер близько сорока доларів за добу. За ці гроші будуть усі зручності: прекрасні меблі, телефонія, інтернет та ін.

туризм по львову

Потрапити до Львова також можна і за допомогою авіаліній, і за допомогою поїздів, дивлячись звідки добиратися.

Самостійну екскурсію до Львова краще починати з навігатором, інакше можна втратити багато прихованих цікавих місць.

Відвідати обов'язково потрібно казковий театр, який незвичайно блищить всілякими фарбами. Квитки до театру можна придбати від півтора до п'яти-десяти доларів. Тут можна купити квитки на останні ряди, заощадив, а після дзвінка пересісти ближче до центру.

Повечеряти удвох можна не так вже й дорого, заплативши всього близько двадцяти доларів. Відвідати варто ресторан «Криївка», популярний у Львові своєю особливістю. Тут на вході стоїть автоматник, який зустрічає вас словами «Слава Україні», відвідувачу, щоб увійти до ресторану, потрібно дати відповідь «Героям слава». Офіціанти дуже привітні і чуйні.

оперний театр львова

Тут дуже багато туристів з Польщі, Росії та дуже багато англомовних гостей. Можна гуляти по місту самостійно, або ж замовити екскурсовода на сайті турфірми.

На кожному кроці можна побачити різноманітні сувенірні кіоски, де можна придбати красиві сувеніри на пам'ять про дивовижне українське місто. Побувати треба на оглядовому майданчику Високого Замку. Саме в парку Старий Замок, якраз він і знаходиться. Відкриваються розкішні краєвиди на Львів. Подорожуючи містом, потрібно мати при собі зручне взуття.

На честь винахідника Гасовій лампи тут стоїть пам'ятник, а поруч з ним відомий ресторан «Гасова лямпа», де можна подивитися всі винаходи творця.

Увечері Львів по-особливому чарівний. Спалахують мільйони вогників, вулички оживають, чуються мелодії саксофона, душа співає разом з ожилим містом.

Львів

Всюди цікаві яскраві каво-машини й автомобілі, де продають смажені каштани. Отримати можна воістину справжнє задоволення. Каштани нагадують трохи картоплю, яка приготовлена ​​на багатті.

Після відвідин Львова, залишаться незабутні враження про місто!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...