• Критерії вибору гарячої путівки

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 3 липня 2018 року

відпустка

ⓅЯкщо є бажання незабутньо провести відпустку, але не вистачає фінансів, тоді варто купити гарячу путівку. На жаль, у багатьох випадках така приваблива пропозиція може привести до негативних наслідків.

Гарячими називаються путівки, продаж яких здійснюється за кілька діб до вильоту. Їх можна придбати в період низького сезону (ранньою весною і пізньою осінню для пляжних турів і влітку для гірськолижних курортів). В обов'язки туроператорів входить викуп або бронювання номерів у готелях і авіаквитків. Коли тур не користується попитом, туристичні агенції пропонують гарячі путівки. Вони мають невисоку вартість, тому вигідні для бажаючих заощадити гроші. Гарячі путівки також можуть пропонуватися в тому випадку, якщо людина відмовилася від уже заброньованого туру. Щоб місце в літаку або номері готелю не пустувало, фірми знижують ціни на путівки. Форс-мажорні події для багатьох людей також є вагомим приводом відмови від відпочинку.

туризм

Переваги та недоліки гарячих турів

Люди, які бажають заощадити гроші, повинні усвідомлювати, що в разі купівлі гарячої путівки їм доведеться швидко оформляти потрібні документи, збирати речі, здійснювати оплату. Крім того, "низькосезонний" сервіс у більшості випадків супроводжується невеликою кількістю туристів. Людині варто підготуватися до того, що в цей період їй буде запропоновано набагато менше розважальних заходів та уваги. Та й бронювання гарячої путівки не здійснюється без повної її оплати клієнтом. Такі тури підходять тим людям, які готові швидко підготуватися до поїздки і мають на руках потрібну суму грошей.

египт

Як визначити гарячу путівку?

Багато туристичних фірм видають гарячі путівки за звичайні. Спочатку вони завищують на них ціни, після чого знижують. Щоб не стати жертвою недобросовісної компанії, слід уважно вивчити вартість турів на ринку і поцікавитися вартістю пакета послуг без знижок.

Деякі туроператори можуть маскувати під гарячі путівки тури з дешевими готелями. Мандрівник, прилетівши до іншої країни, може наразитися на непередбачені обставини. Замість обіцяного номера в готелі біля пляжу він буде змушений заселитися в готель, що знаходиться далеко від моря.

місто в ночі

Як можна розпізнати псевдогарячі тури?

1. Людині слід насторожено поставитися до турфірм, які продають дуже багато гарячих путівок під час канікул, відпусток, свят.

2. Дорогі готелі в більшості випадків не знижують ціни на проживання. Елітні номери, що пропонуються за смішною ціною, можуть бути ознакою того, що туроператор урізав пакет послуг.

3. Щоб не стати жертвою недобросовісної фірми, необхідно повністю перечитати договір і уважно вивчити кожен його пункт.

4. Репутація турагенції грає дуже важливу роль. Перевірені фірми співпрацюють лише з надійними туроператорами. Клієнту також варто поцікавитися, чи дійсно знижена вартість туру. Для цього він може скористатися онлайн-системами пошуку турів.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...