• Чи можливо полагодити iPhone самостійно

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 5 липня 2018 року

iphone ремонт

ⓅЯкщо ваш улюблений iPhone раптом вийшов з ладу, повірте, що ви в багатьох випадках можете виконати лагодження телефону самостійно. Якщо ж поломка виявиться досить серйозною, найкраще замовити професійний ремонт iPhone. Знаючи поширені причини поломок, можна швидко усунути несправність — дя цього вам знадобляться лише деякі інструменти, терпіння і акуратність.

Що може стати причиною несправності iPhone?

Дуже часто причиною виходу телефону з ладу є волога, що потрапила всередину пристрою. Найчастіше таке трапляється через відверту неакуратність власників "яблука". Якщо ви не маєте можливості віднести телефон в ремонт, спробуйте просушити його самі. Для цього дуже зручно використовувати звичайний фен. Вийміть лоток і карту з телефону, після чого направте потік нагрітого повітря всередину телефону і періодично струшуйте його. Так ви швидко просушите електронні схеми всередині пристрою, після чого він має відновити свою роботу.

Висушити телефон також можна за допомогою звичайного рису. Для цього покладіть пристрій в глибоку миску, наповнену крупою — рис швидко "витягне" вологу з телефону і вбере її. Якщо після просушування iPhone так і не включиться, тоді слід звернутися до фахівця з ремонту такої техніки.

чи можна полагодити айфон

Дуже часто після падіння екран телефону може тріснути. У цьому випадку заміна екрану буде обов'язковою, однак у тому випадку, якщо здати пристрій у ремонт поки не виходить, потрібно захистити екран, використовуючи плівку. У ролі плівки може виступити навіть звичайний скотч, який не дасть тріщині поширитися далі й захистить телефон від потрапляння вологи.

У деяких випадках з ладу можуть вийти клавіші iPhone. Щоб усунути цю поломку, потрібно дуже акуратно встановити новий шлейф клавіш на місце і перевірити, чи надійно зафіксована кожна з клавіш. Хоча найкраще довірити такий ремонт рукам професійного майстра Reanimator — адже в цьому випадку ви будете повністю впевнені в якості виконаного ремонту.

Надійний захист телефону

Щоб знизити ризик пошкодження корпусу телефону, вам варто придбати спеціальний захисний чохол для нього. Завдяки чохлу на корпусі пристрою не будуть з'являтися подряпини, а при падінні удар буде трохи м'якшим. Крім того, чохол стане справжньою окрасою для телефону, з його допомогою ви зможете зробити своє улюблене "яблучко" дійсно оригінальним.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...