• Усі переваги захисних ролетів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 5 липня 2018 року

гаражні ролети

ⓅЗахисні ролети — один із найкращих сучасних засобів захисту ваших приміщень від зловмисників і від зовнішніх факторів. Зараз усе частіше трапляються прикрі випадки крадіжок або зломів, тому ми намагаємося захистити своє майно. Захисні ролети, або ж рольставні, прекрасно справляються з поставленим їм завданням.

Вони потроху стали витісняти решітки на вікнах, адже зовнішній вигляд у них набагато привабливіший, і вони не псують, а навіть доповнюють будь-який екстер'єр.

Захисні ролети встановлюють на віконний або дверний проріз. Як правило монтаж ролокасети здійснюється на зовнішній стороні будівлі, але іноді їх встановлюють і всередині приміщень. Наприклад, в кіосках або ж в торгових центрах. Головна мета будь-якої захисної ролети — це захист житлових або побутових приміщень від грабіжників або ж, наприклад, від деяких несприятливих погодних явищ. Усі подібні вироби складаються з трьох елементів, які всі разом роблять рольставні міцними і надійними.

Це короб, ламелі та напрямні, а також замок. Короб — це найвища верхня частина ролети, він може кріпиться в укіс або ж над ним. Способів кріплення короба є кілька, як його кріпити визначають майстри, все залежить від розміру ролети, а також від товщини стін будівлі, на які кріпляться рольставні. Профіль або ж ламелі, напевно, основна частина будь-якої захисної конструкції.

Ламелі можуть бути двох видів: сталеві або алюмінієві. Товщина і висота кожної ламелі також відрізняється, все залежить від отвору, на який будуть кріпитися рольставні. Якщо ви вирішили встановити ролети на вікна, тоді висота профілю буде приблизно 37 міліметрів, але, якщо мова йде про ролети великого розміру, наприклад, на гаражні ворота, тоді висота ламелей буде не менше 70-ти міліметрів.

ролети

Також профіль може відрізнятися наповненням. Є профіль пінозаповнений, а є екструдований. У першому випадки ролети будуть не тільки захищати, але і утримувати тепло, а в другому випадку — будуть набагато міцнішими. Рольставні з екструдованим профілем найкраще встановлювати на гаражні ворота. Напрямні являють собою дві вертикальні сталеві смуги, які кріпляться по обидві сторони отвору, по ним опускаються ламелі.

В цілому, менеджери компанії, в якій ви будете замовляти захисні ролети, допоможуть вам підібрати виріб, який максимально вам підійде. Вам підберуться ролети так щоб захисна конструкція була естетичним доповненням вашого фасаду.

Не можна не згадати про те, як закриваються ролети. Кожний захисний виріб закривається на ключ за допомогою різних механізмів. Усі варіанти для наочності можна подивитися тут https://disol.com.ua/rollety/. Є рольставні ручні, які закриваються вручну, а є на електроприводі.

Рольставні з ручним механізмом коштуватимуть дешевше — це більш економічний варіант. Є кілька типів управління ручним приводом, це касета, касета з ручкою, касета під сталевий трос або ж пружинний механізм. Усі вони відрізняються за ціною, але ви можете вибрати максимально зручний для вас.

Ролети на електроприводі працюють за допомогою електродвигуна. Вам залишається тільки натиснути на спеціальну кнопку на пульті або клавішу на вмикачі, який буде встановлений там де вам зручно.

Тому, захисні ролети це найправильніше й універсальне рішення для захисту вашого будинку.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...