• Авіаквитки онлайн – тільки переваги

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 червня 2018 року

авіа

ⓅКупуючи квитки на літак в режимі онлайн, ви за пару хвилин побачите перед собою на екрані різні варіанти перельотів, зможете замовити і оплатити бронь. В результаті час на придбання квитків знижується до мінімуму, а їх ціна, в основному, виходить на дві-три сотні дешевше, ніж в звичайному офісі.

Авіквитки від Дельта Тревел – сервіс по онлайн продажу квитків на авіарейси, що входять до Міжнародної асоціації авіаційних перевізників IATA. Ключове завдання сервісу – допомога у плануванні подорожі, виборі кращого варіанту перельоту, прорахунку найнижчого тарифу, зручний сервіс бронювання і декілька варіантів оплати.

За рахунок постійного моніторингу цін, аналізу можливих варіантів зниження ціни квитка – ціни на сайті кращі в числі інших сервісів по Україні і країнам СНД і дивуватися тут нічому.

Ми намагаємося прислухатися до всіх звернень, усуваємо можливі труднощі, робимо процес придбання квитка максимально простим.

Працівники служби підтримки готові надати допомогу своїм клієнтам у вирішенні тих чи інших питань: від замовлення додаткових послуг та до внесення корективів у квиток. Компанія завжди готова відстоювати ваші інтереси в разі появи складнощів. Кваліфікація фахівців підтверджується сертифікатами основних GDS (систем бронювання квитків), що працюють на українському ринку.

Безпека підтверджується сертифікатами

Компанія володіє статусом Акредитованого Агента Міжнародної транспортної авіаційної асоціації (ІАТА), пройшла сертифікацію Державіаслужби України, має Сертифікати на право продажу авіаперевезень. Наявність таких акредитацій і сертифікатів свідчить: усі бізнес і технологічні процеси компанії сформовані відповідно до норм міжнародного та українського законодавства. Всі персональні дані клієнтів передаються авіакомпанії за допомогою спеціальних зашифрованих інформаційних каналів. Ми не передаємо і не зберігаємо ваші дані.

Партнери

Комфортний і надійний продукт для придбання квитків в онлайн режимі не був би сформований без підтримки партнерів. Стратегічний партнер компанії – Lufthanza Express (якісні послуги для комфортної поїздки). Безпека всіх фінансових процесів завжди забезпечується за рахунок активної співпраці з ПриватБанком.

Джерело: ua.fly.kiev.ua/

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...