• 13 щоденних звичок, які повільно вбивають довкілля

  • Вівторок, 19 червня 2018 року

Кажуть, людині потрібно всього 3 тижні, щоб сформувати звичку. Проблема багатьох повсякденних звичок в тому, що вони здаються нешкідливими, але насправді повільно руйнують навколишнє середовище. Отже, від чого бажано відмовитися?

Кожна з наших звичок впливає на навколишнє середовище в той чи інший спосіб. Усе, що потрібно, аби мінімізувати шкоду, — це внести невеликі зміни в повсякденне життя.

Ось 13 щоденних звичок, які повільно вбивають довкілля:

1. Водіння авто

Автомобіль — основний для міських жителів засіб пересування. Під час спалювання бензину в атмосферу потрапляють небезпечні речовини, і цей вплив на навколишнє середовище не можна недооцінювати. Нам варто частіше користуватися громадським транспортом, щоб скоротити викиди вуглекислого газу.

2. Неправильна утилізація батарей і чорнила

Побутові батареї містять ртуть та інші токсичні хімічні речовини. Коли внаслідок неправильної утилізації вони потрапляють в екосистеми, то завдають шкоди природі.

Картриджі із чорнилом здійснюють не менш токсичний вплив на навколишнє середовище. Приблизно 10 мільйонів картриджів щороку закінчують своє життя на полігонах. Вони отруюють ґрунт хімічними речовинами, які потім разом із водою потрапляють в організми тварин, накопичуючись там. Проходячи через харчовий ланцюг, ці речовини можуть завдавати шкоди й людині.

3. Надмірне використання пластику

Майже всі товари в магазинах упаковані у пластикові контейнери. Крім того, більшість пакетів, які пропонують на касі, також зроблена з пластику. За статистикою, упаковка продуктів харчування становить майже 70% всього побутового сміття та відходів, які зрештою опиняються на полігонах.

Пластмаса є основним забруднювачем навколишнього середовища, тому що вона дуже довго розкладається. Усе більше й більше пластику вивантажується на звалища, і їхня площа тільки збільшується.

4. Харчові відходи

Багатьом здається, що залишити трохи їжі на тарілці — абсолютно нормально. Однак викидати зайву їжу погано, адже у процесі вирощування, транспортування та переробки продуктів витрачається багато енергії та створюється багато викидів.

Крім того, якщо відходи не утилізуються належним чином, це може призвести до збільшення вмісту органічної речовини у водних шляхах, що може стимулювати зростання водоростей.

5. Використання паперу

Щодня виробляються та використовуються сотні різних видів паперу: папір для газет, для кухонних рушників, туалетний папір — список можна продовжувати і продовжувати. Важливо пам'ятати, що єдиний його ресурс — це дерева. Через потреби гігієни та марнотратний спосіб життя на папір невпинно зростає попит, тому відбувається постійна вирубка дерев для задоволення потреб ринку, що призводить до змін в екосистемі планети.

6. Кип'ятіння води із використанням електроприладів

Використання електричного нагріву для гарячого душу або приготування ранкової чашки кави вкрай неефективне. Кількість енергії, яка йде на кип'ятіння води із використанням електрики, робить такий метод одним із найдорожчих. Оскільки велика частина електроенергії виробляється за допомогою вугільних і дизельних двигунів, це спричиняє негативні наслідки для навколишнього середовища.

7. Вмивання обличчя

Багато хто застосовує миючі засоби, що містять пластикові мікрокульки для відлущування. Вчені називають їх серйозною екологічною проблемою. Мікрокульки із пластику настільки дрібні, що не фільтруються під час очищення стічних вод та потрапляють у водойми. Там пластик проковтується рибами та іншими істотами, шкодячи їхньому здоров'ю, отруюючи органи та пошкоджуючи зябра. Так мікропластик вбиває морських мешканців.

8. Вживання м'яса

Метан — один з основних газів, який викликає парниковий ефект, внаслідок чого в нижніх шарах атмосфери відбувається підвищення температури.

Найбільшим виробником метанового газу є фермерська худоба (за підрахунками, одна корова виділяє от 250 до 500 літрів метану на день). Інші складові тваринництва (використання хімічних речовин, вирубка лісів, транспортування, захоронення відходів тощо) також є джерелами парникових газів.

Людство вживає м'ясо у великій кількості, і фермерам доводиться утримувати все більше тварин, що призводить до збільшення кількості парникових газів. Це замкнуте коло породжує багато проблем для навколишнього середовища.

Один із варіантів вирішення проблеми — частіше використовувати альтернативні джерела білків, наприклад бобові.

9. Спускання води в туалеті

Кожного разу в туалеті спускається близько відра води. Чиста до цього моменту вода відправляється в каналізацію і вже не може слугувати іншій меті, поки не буде оброблена в очисних спорудах. Таке використання води дуже неефективне.

Найкраща альтернатива — установка компостних туалетів. У цьому випадку відходи будуть перероблятися для отримання добрив. Ще один, менш радикальний варіант — скорочення кількості змивів або установка туалетів з економним режимом змиву.

10. Чистка зубів

Багато хто під час чищення зубів залишає кран відкритим. У довгостроковій перспективі це викликає великі витрати води.

Один із варіантів вирішення проблеми — відкривати кран лише тоді, коли потрібно прополоскати рот або помити щітку. Іще один — це методи чищення, які не потребують води. Протягом століть, щоб підтримувати гігієну зубів і захистити їх від мікробів, люди використовували пагони й листя трави. Яскравий приклад тому — плем'я Масаї, що живе в Танзанії та Кенії. Вони застосовують в якості зубної щітки стебло чагарнику Сальвадори перської.

11. Тривале проведення часу перед екраном телевізора, комп'ютера, мобільного тощо.

Невпинне використання приладів призводить до необхідності постійної підзарядки. А це — збільшення навантаження на мережу.

12. Споживчі витрати

Ідеологія споживання заснована на необхідності купувати як потрібні, так і другорядні за важливістю речі. Ця звичка збільшує попит, що призводить до виробництва ще більшої кількості товарів. У процесі витрачається багато енергії, що позначається на довкіллі: спалювання викопного палива, збільшення парникових газів. Щоб уникнути зайвих витрат, ми повинні скоротити кількість товарів. Це знизить попит, постачання та виробництво цих товарів. І, зрештою, це збереже навколишнє середовище.

13. Відсутність переробки

У цьому списку остання зі звичок, які завдають шкоду навколишньому середовищу, — відсутність переробки. Вона призводить до того, що на полігони відправляється величезна кількість вторинної сировини, такої як пластмаса та скло. Утилізація економить енергію та ресурси за рахунок повторного використання сировини. Знайти пункти прийому відходів у вашому місті ви зможете на карті від Великої Епохи.

Джерело: Conserve Energy Future.

Читайте далі:

Як скоротити витрати на друк і папір в офісі?

П'ять видів пластику, які ми не повинні використовувати

Блискітки та конфетті — небезпечний пластик, який ми їмо

Як жити повним життям із невеликою кількістю речей, — шість порад від легендарного Роба Грінфілда

У Києві можна зарядити електромобіль на швидкісних станціях підзарядки

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...