• Побачити дрібний пил у повітрі допоможе додаток DustSee

  • Середа, 27 червня 2018 року

У Південній Кореї створили мобільний додаток, який допоможе користувачам побачити дрібний пил у повітрі (як всередині, так і зовні приміщення). За допомогою DustSee уряд Сеула хоче підвищити обізнаність громадськості про небезпеку забруднення повітря.

Оскільки проблема забруднення повітря стає все більш гострою, не дивно, що з'являються інновації, мета яких — розповісти про неї.

До прикладу, ізраїльський стартап BreezoMeter збирає дані про забруднення повітря та у режимі реального часу надає інформацію про його якість у певному місці. Ці дані допомагають підприємствам, урядам та іншим користувачам мати більш глибоке розуміння проблеми, повідомляє Springwise.

Слідом за ними американська компанія Aerochromics розробила «розумний» одяг — футболки, які змінюють колір залежно від рівня забрудненості повітря.

Не так давно уряд Південної Кореї представив унікальний мобільний додаток DustSee. Використовуючи можливості доповненої реальності, додаток створює зображення невидимого для людського ока дрібного пилу.

На їхньому офіційному сайті зазначається: «Щороку внаслідок забруднення повітря вмирає близько 5 мільйонів чоловік. Сеул — друге у світі місто за ступенем забрудненості повітря. Однак більшість його жителів не знають про цю небезпеку. Адже вони не можуть її побачити».

Тепер користувачі можуть фотографувати пил чи знімати його на відео та ділитися різними даними про стан повітряного середовища через соціальні мережі. Оскільки дрібний високодисперсний пил завдає шкоди нашому здоров'ю, така інформація для багатьох буде корисною.

Додаток дає рекомендації та підказки: наприклад, порадить дитині надіти захисну маску. Користувачі також отримують загальні дані, такі як концентрація пилу або напрямок і швидкість вітру.

Читайте далі:

Незвичайна інсталяція Pollution Pods: вдихніть повітря різних міст Землі

Моторошний відео-проект, що розповідає про рівень смогу в Пекіні

Зроблена з моху «розумна» шина очищає повітря — розробка з Бельгії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...