• Особистий помічник із тренування та зниження ваги: у Франції створили пристрій Lsee

  • П'ятниця, 15 червня 2018 року

Для тих, хто хоче скинути кілограми, знаходячись під досвідченим керівництвом професіонала, французькі розробники створили метаболічний трекер Lsee. Він дає індивідуальні рекомендації щодо харчування та вправ, оптимізуючи процес схуднення.

У сучасному суспільстві багато хто прагне зберегти своє здоров'я та мріє про ідеальну фігуру. Тому постійно з’являються різні технології, які допомагають охочим більш ефективно стежити за собою.

Раніше ми розповідали про французький мобільний додаток, який підраховує калорії за фотографією їжі. Таким чином користувачі можуть бути впевнені в тому, що у їжі міститься необхідна кількість калорій.

Інший винахід, який допомагає людям їсти менше, — дзеркальний посуд. За рахунок вбудованих дзеркал порція, яка лежить на тарілці, здається більшою, ніж є насправді.

Нещодавно розробники із Франції створили Lsee — пристрій, здатний у реальному часі надавати дані про те, що відбувається в організмі користувача. Він зможе приносити користь спортсменам, а також тим, хто за допомогою тренувань прагне повернути собі хорошу форму, повідомляє Springwise.

Lsee відстежує метаболізм, аналізуючи біомаркери втрати жиру. Аналіз проводиться після того, як користувач поміщає на пристрій краплю своєї крові. Результати миттєво доступні через мобільний додаток на смартфоні.

Мобільний додаток оновлює інформацію про те, скільки жиру людина спалює під час тренування, і повідомляє, які вправи на даний момент найбільш ефективні. Також пристрій надає індивідуальні рекомендації щодо харчування та вправ. Усе це допомагає користувачеві налагодити процес схуднення і до того ж отримати інформацію про метаболічні процеси в організмі.

Крім того, Lsee може відповісти на складні питання: чи слід набрати вагу? Скільки необхідно кардіотренувань? Скільки білків потрібно споживати? Додаток дає точні відповіді з урахуванням метаболічної активності користувача.

Нова розробка — ще один приклад того, як інновації призводять до підвищення ефективності життя. Чи стануть подібні технології ключем до вирішення глобальної проблеми ожиріння? Поділіться в коментарях вашою думкою про використання подібних пристроїв.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...