• Робот-компаньйон допоможе літнім людям залишатися активними

  • Понеділок, 25 червня 2018 року

В Ізраїлі створили робота-компаньйона ElliQ, який допоможе літнім людям залишатися соціально активними. Головне його завдання — надавати їм допомогу в повсякденних справах, повідомляє Springwise.

Робототехніка розвивається в найрізноманітніших напрямках: від робота для ресторанів до риби-робота, яка перевіряє рівень рН води. Ізраїльським стартапом Intuition Robotics була розроблена технологія для надання допомоги людям похилого віку.

ElliQ — це робот-компаньйон, який допомагає людям похилого віку виконувати повсякденні справи. Його мета — зробити все можливе, щоб вони були соціально активними і завжди могли подбати про себе. Він нагадає користувачеві про те, що пора прийняти ліки або поспілкуватися із сім'єю.

Технологія доступна навіть дуже літнім людям. Робот підпорядковується голосовим командам і може відповідати на запити: каже який сьогодні день, надсилає і отримує повідомлення, відтворює музику та відео. Крім того, ElliQ має вбудовану камеру, яка дозволяє членам сім'ї переконатися, що з їхнім родичем усе в порядку.

Взаємодія з помічником розширює можливості користувача і може допомогти йому усунути почуття самотності.

Для створення робота використовувалася комп'ютерна технологія штучного інтелекту. Завдяки її алгоритмам робот може адаптуватися до потреб користувача та передбачати його потреби.

Зовні робот не схожий на гуманоїда, на відміну від інших соціальних роботів; він складається з обертової голівки, планшета і камер. За рахунок світлових сигналів, зображень, мови тіла, мовлення та звуків ElliQ може спілкуватися з людиною.

Винахід ще знаходиться на стадії вдосконалення, але його творці планують зробити його доступним для продажу у цьому році. Компанія обіцяє, що в майбутньому ElliQ буде гнучко адаптуватися до мінливих потреб користувачів.

Читайте далі:

Створено роботизований екзоскелет, який допоможе літнім людям не падати

Робот-помічник для саду поливає рослини та відлякує шкідників

«Розумний» стіл піклується про здоров'я офісних працівників

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...