• Що потрібно знати про катаракту

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2018 року

захворювання катарактою

ⓅСьогодні катаракта є вкрай поширеним захворюванням, від якого можуть страждати люди будь-якого віку. Якщо хворобу не лікувати, то хворий в результаті може втратити зір, тому видалення катаракти — одна з найбільш часто проведених операцій в сучасних клініках.

катаракта

Загальні відомості про катаракту

З віком ризик виникнення цього захворювання значно збільшується, і людина сама може помітити у себе зміни зору, що свідчать про розвиток хвороби. Головною ознакою недуги є явне двоїння в очах, навіть в тому випадку, якщо одне око закрите. Якщо хвороба вже пройшла початкову стадію розвитку, то цей ефект може зникнути. Крім двоїння в очах, хворий буде бачити каламутну пелену перед очима як при погляді на близькі речі, так і на далекі предмети. Ця пелена і є класичною ознакою катаракти, і якщо ви помітили її у себе — терміново зверніться до авторитетної клініки, де ваші очі ретельно обстежують і призначать адекватне лікування. Зокрема, відмінних лікарів ви знайдете у клініці zir.clinic, яка вже допомогла багатьом людям, що страждають від катаракти побачити світ чітким і яскравим.

Дуже небезпечною є катаракта для водіїв, оскільки в нічний час їх буде засліплювати світло фар іншого транспорту. У міру розвитку хвороби, людині буде складніше читати, працювати з дрібними предметами. Щоб не втратити зір, потрібно обов'язково спостерігати за можливою зміною у якості зору, а при можливих симптомах катаракти звернутися до лікаря.

лікування катаракти

Особливості лікування

У деяких випадках для того, щоб вилікувати катаракту, необхідно провести операцію. Методика лікування вибирається залежно від тяжкості хвороби і від швидкості її протікання. Щоб уповільнити її розвиток, лікар призначає пацієнтові спеціальні краплі, використовувати які потрібно регулярно. Одним із найбільш сучасних методів лікування є видалення зон помутніння за допомогою ультразвуку, після чого в око імплантується спеціальна лінза. Такий метод дуже швидкий, надійний і дозволяє пацієнтові знову дивитися на світ ясними очима.

Крім лікування, не менш важлива і профілактика захворювання і регулярне спостереження у лікаря, який зможе виявити хворобу на ранній стадії. Усім, хто досяг 65-річного віку, періодично обстежуватися у лікаря обов'язково, адже саме у літньої людини ймовірність виникнення недуги значно підвищується.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...