Субота, Тра 8, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чи може йога для обличчя уповільнити старіння?

Неділя, 5 липня 2020 року

Антивікові креми, пілінг обличчя, ін'єкції ботокса та хірургічні підтяжки — це лише деякі зі способів, до яких вдаються як чоловіки, так і жінки, щоб уповільнити старіння. Чи можна домогтися такого ж ефекту за допомогою декількох простих вправ, що виконуються перед дзеркалом у ванній кімнаті одночасно із чищенням зубів?

Кажуть, що йога для обличчя — це ключ до уповільнення старіння та усунення його проявів. Вона допомагає розгладити зморшки та підвищити тонус м'язів.

Нещодавно вчені провели клінічне дослідження, у якому брала участь група жінок у віці від 40 до 65 років. Їх навчали 32 різним вправам для обличчя. Кожна вправа тривала одну хвилину, їх також можна було робити вдома. Протягом восьми тижнів жінки щодня виконували вправи. Після цього вони продовжували робити їх протягом додаткових 12 тижнів. Результати дослідження показали, що шкіра обличчя стала більш пружною, а щоки — більш округлими.

Що таке йога для обличчя?

Ідея цього виду йоги полягає в тому, що, виконуючи певні вправи, можна зміцнити м'язи та зменшити ознаки старіння, такі як зморшки під очима чи провисання шкіри. У Лондоні та Лос-Анджелесі є спеціальні заклади, де тренери навчають бажаючих працювати зі своїм обличчям.

Навчитися йоги для обличчя можна також за відеоуроками в інтернеті:

Чи є недоліки у йоги для обличчя?

Доктор Джефрі Шпігель (Jeffrey Spiegel), відомий косметичний пластичний хірург, стверджує: «Чим раніше ви почнете займатися йогою для обличчя, тим швидше у вас з'являться зморшки. Зморшки виникають не від втрати еластичності м'язів; вони з'являються, коли одні і ті ж рухи створюють складки на шкірі. Це як згинання листка паперу».

Але не варто забувати, що певні вправи, наприклад, на розслаблення м'язів навколо очей під час посмішки, допомагають зменшити загальну напругу на обличчі, покращити колір шкіри та звести до мінімуму зморшки.

Не секрет, що зморшки над бровами з'являються внаслідок стресів. Будь-яка вправа, яка знімає стрес і розслабляє м'язи, ефективна для розгладження зморшок.

Тому висновок такий: якщо ви прагнете зменшити зморшки, зосередьтеся на тих вправах, які допомагають розслабляти різні м'язи обличчя, та уникайте тих, під час яких потрібно морщитися або розтягувати шкіру.

Читайте далі:

Японська система догляду за шкірою: у чому секрет вічної молодості?

Чим небезпечні скраби: переходимо на безпечну косметику без мікропластику

Вправи цігун — альтернатива лікам?

Comments   

загрузка...