Понеділок, Січ 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Японська система догляду за шкірою: у чому секрет вічної молодості?

Понеділок, 6 липня 2020 року

Японські методи догляду за шкірою стали відомі в усьому світі завдяки чудовим антивіковим властивостям. Японці старіють граціозно та красиво, і багатьох така характерна риса дивує. Чи пояснюється вона тільки генами, або тут є дещо інше?

Справа не тільки в генах. Щоб розкрити секрети догляду за шкірою японців, необхідно звернути увагу на особливості їхнього харчування.

Дієта з морепродуктів — важлива частина системи догляду за шкірою

Японці дуже люблять морепродукти. Ці «дари моря» мають високий вміст жирних кислот омега-3, які корисні для здоров'я шкіри та для серця. Морепродукти грають важливу роль у системі оздоровлення організму, їх вживання є однією із причин здорової та молодої шкіри японок.

Японські засоби для догляду за шкірою

Справа не обмежується тільки дієтичною складовою: японці використовують деякі натуральні інгредієнти, які надають шкірі здорового та молодого вигляду. На даний час вони входять до складу елітних японських засобів для догляду за шкірою, їх також застосовують у деяких косметологічних компаніях, які у західному світі ще відомі не так широко.

Phytessence Wakame — екстракт одного із видів морських бурих водоростей. У Японії його часто вживають у їжу. Після того, як стали відомі його унікальні та корисні властивості для догляду за шкірою, цей інгредієнт почали активно використовувати для створення різних антивікових засобів.

Екстракт дає кращі результати, ніж водорості самі по собі, оскільки є більш потужним і концентрованим засобом.

Переваги Phytessence Wakame:

  • містить вітаміни, корисні для лікування запаленої шкіри (постійне запалення руйнує структуру білка шкіри і призводить до передчасного старіння);
  • відмінний антиоксидант: вбиває вільні радикали, які ушкоджують клітини шкіри; допомагає зберегти пружність шкіри;
  • містить активний інгредієнт — сульфатовану поліфокозу, яка захищає шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів і токсинів навколишнього середовища;
  • оберігає від пошкодження гіалуронову кислоту у шкірі (гіалуронова кислота дуже важлива для здоров'я, адже пов'язана із двома білками — колагеном та еластином, які підтримують тонус шкіри, роблячи її м'якою, еластичною і здоровою).

Ті, хто випробував дію Phytessence Wakame на собі, називають його однією з перлин японських засобів.

Тепер, завдяки новим технологіям, заповітні секрети японського догляду за шкірою доступні людям усього світу.

Суть японського догляду за шкірою — у дивовижних відкриттях і натуральних засобах. Природні речовини допомагають оздоровити шкіру і надовго зберегти її гладенькою, ніжною та молодою.

Comments   

загрузка...